Hypotekárny úver

Vybavíme Vám najvýhodnejšiu hypotéku

Ak sa rozhodnete kupovať nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu, no nemáte dostatok finančných prostriedkov na to, aby ste kúpu uskutočnili v hotovosti, posyktujeme Vám možnosť vybavenia hypotekárneho úveru priamo u nás. 


Predstava behania z dverí do dverí všetkých komerčných bánk, ktoré máte v dosahu, môže pôsobiť odradzujúco, keďže v každej z nich dostanete veľké množstvo informácii, prospektov a rád, v ktorých sa zo začiatku nemusíte vedieť (správne) zorientovať. A práve preto sme tu my. Všetky náležitosti týkajúce sa vybavovania hypotéky absolvujeme za Vás.  Vyplníme s vami dotazník, následne Vaše údaje spracujeme, zistíme tie najlepšie podmienky, za akých Vám ktorá banka dokáže poskytnúť úver. Predložíme Vám návrh s ponukami z bánk a vy sa rozhodnete, ktorá je pre Vás tá najvýhodnejšia. 

 

Väčšinou sa stáva, že ak banka neschváli úver, rezervačná záloha prepadne realitnej kancelárii. V prípade, že vybavujete hypotekárny úver cez nás a ten nebude schválený, túto rezervačnú zálohu Vám v plnej výške vrátime. 

 

Celé Vás to bude stáť...iba trochu času pri dobrej kávičke v našej kancelárii ;)