VÝSTAVBA GARÁŽÍ - SÍDLISKO ŠÍPOK

Dlhoočakávaná ponuka garáži

         Ponuka krásnych nových garáži, ktorých výstavba sa uskutoční v blízkosti Horskej ulice v Partizánskom.


K nadštandardu garáži prispieva nielen plánovaný moderný vzhľad garáži, ale aj ich samotné vybavenie a rozmery (4 x 6,1m). Každá garáž má k dispozícii podkrovie, v ktorom Vám poskytne dostatok úložného priestoru sprístupneného zvnútra garáže. 


Bezpečnosť zaisťujú sekčné brány HÖRMANN Slovensko, ktoré poskytujú komfort otvárania na diaľkové ovládanie. Samostatnú kvalitu garáže zaručuje materiál použitý na výstavbu - tehla Porotherm, betónové podlahy. Okrem moderného vzhľadu a upraveného terénu bude celý priestor monitorovaný kamerovým systémom. V prípade záujmu je možné vybaviť garáž alarmom a samostatnou kamerou


Riešenie ponúkame aj pre tých, ktorí vlastnia viacero áut. Ponúkame Vám možnosť zakúpenia dvojgaráže, ktorej jednotlivé veľkostné rozmery zostanú zachované, avšak bez strednej priečky. Môžete si vybrať veľkosť garážovej brány a aj jej samotné umiestnenie v garážovom dome. 


Pri kúpe sa nestávate iba vlastníkom garáže s priradeným súpisným číslom, ale aj majiteľom pozemku nachádzajúceho sa pod garážou. 


Celý tento komfortný balíček si môžete zakúpiť za veľmi výhodnú cenu 10.500€. Pre tých, ktorí nemajú možnosť zakúpenia garáže v hotovosti, máme pripravenú zaujímavú ponuku. 


Vzhľadom na veľký počet záujemcov a obmedzený počet garáži využite možnosť rezervácie


 


Kontaktovať nás môžete osobne v našej realitnej kancelárií, prípadne na telefonnom čísle 0908 488 970 alebo mailovej adrese klebanova@kpreality.sk.