Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Barbados Sunbury Plantation House

Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Sunbury Plantation House


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Sunbury Plantation House?
Odpoveď: Sunbury Plantation House je otvorená od pondelka do soboty od 9:00 do 16:00 hod.

Otázka: Koľko stojí vstupenka do Sunbury Plantation House?
Odpoveď: Cena vstupenky do Sunbury Plantation House je 35 USD pre dospelých a 17,50 USD pre deti vo veku od 5 do 12 rokov.

Otázka: Aké aktivity sú k dispozícii v Sunbury Plantation House?
Odpoveď: Sunbury Plantation House ponúka prehliadky plné histórie, výstavy rôznych druhov a stavebné pamiatky. Hostia môžu tiež navštíviť kaviareň a obchod so suvenírmi.

Otázka: Ako sa dostanem do Sunbury Plantation House?
Odpoveď: Sunbury Plantation House sa nachádza na juhu ostrova Barbados a najlepší spôsob, ako sa tam dostať, je autom, taxíkom alebo organizovať súkromnú prehliadku.

Otázka: Je možné si Sunbury Plantation House prenajať na súkromné akcie?
Odpoveď: Áno, Sunbury Plantation House je k dispozícii na prenájom na súkromné udalosti, vrátane svadieb a podujatí. Kontaktujte ich priamo pre viac informácií a cenu.


Ubytovanie Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je zemička, ktorá sa môže pochváliť krajinnou rozmanitosťou a históriou. Ak sa rozhodnete navštíviť toto miesto a hľadáte pre svoj pobyt výnimočné miesto na ubytovanie, určite nevynechajte možnosť zájsť na Sunbury Plantation House.

Sunbury Plantation House je krásna budova z 18. storočia, ktorá bola zrekonštruovaná a premenená na hotel. Táto budova tvrdí, že je najstaršou plantážou na Barbados a je známa tým, že návštevníci si môžu prezrieť kus histórie priamo v jej zármutku. Tí, ktorí hľadajú priestranné a elegantné ubytovanie, budú z ubytovania Barbados Sunbury Plantation House nadšení.

Samotná Sunbury Plantation House je tvorená oku lahodiacim mäkkým koralovým kameňom, ktorý sa bežne používal pri výstavbe európskych obytných domov. Vnútorné priestory sú zariadené kusmi nábytku a dekoráciami, ktoré sú pôvodné z obdobia, keď bola budova postavená. Všetky izby sú zariadené s dôrazom na detail a každá z nich má svoj originálny charakter. Návštevníci si môžu vybrať z radu izieb s rôznymi veľkosťami a kapacitou, od jednolôžkových po komfortné rodinné izby.

Ceny ubytovania zvyčajne zahŕňajú raňajky, ktoré sú podávané v reštaurácii Sunbury, kde si návštevníci môžu vychutnať tradičné barbadoské špeciality. Okrem toho majú hostia možnosť využiť mnohé iné služby ubytovacej kapacity, ako napríklad tenisové kurty a bazén.

Keďže Sunbury Plantation House leží v dedine St. Philip na východnom pobreží ostrova Barbados, návštevníci majú z ubytovania krásny výhľad na okolitú prírodu, ktorá zahŕňa zelené lúky a vidiecke krajiny. Hostia si môžu užiť prechádzky po dedine, ktorá je bohatá na históriu. Okolie Sunbury Plantation House je plné pláží, kde návštevníci môžu tráviť svoj voľný čas behaním, surfovaním alebo len opaľovaním sa.

V neposlednom rade, návštevníkom sa odporúča navštíviť historické miesta v okolí, ako napríklad Barbados Museum a George Washington House. Sunbury Plantation House je skvelé miesto na ubytovanie, ktoré ponúka návštevníkom možnosť odpočinku v krásnych prírodných prostrediach a príjemné zážitky z historických miest Barbadosu.


Dovolenka Barbados Sunbury Plantation House


Ak hľadáte exotickú destináciu s bohatou históriou, plnou prírodných krás a skvelým ubytovaním, potom by mohla byť dovolenka na Barbados Sunbury Plantation House tou správnou voľbou.

Sunbury Plantation House, postavená v roku 1660, je jednou z najstarších koloniálnych budov na Barbados a zároveň aj národnou pamiatkou tejto karibickej krajiny. V tejto budove sa nachádza múzeum s viacerými výstavami o histórii ostrova, ktoré vás prevedú koloniálnou érou a dajú vám možnosť ochutnať si tamojšiu kuchyňu.

Okrem múzea je Sunbury Plantation House tiež nádhernou miestnosťou na organizovanie rôznych spoločenských udalostí alebo svadieb. K dispozícii sú tiež prehliadky tejto budovy, kde sa môžete dozvedieť o histórii ostrova.

Okolie tejto budovy je plné krásnej prírody a exotických rastlín. Roľníci z tejto oblasti si špeciálne zachovávajú zelené plochy, na ktorých sa pestuje ananás, ktorý patrí k miestnym lahôdkam. Samozrejmosťou sú aj rôzne druhy ovocia a zeleniny.

Po celodennom objavovaní Barbadosu si môžete oddýchnuť v luxusnej a príjemnej atmosfére ubytovania typu Sunbury Plantation House. Táto koloniálna budova je prepracovaná do detailu, takže sa určite budete cítiť ako kráľovia. Ubytovanie ponúka vynikajúci servis, spa a wellness centrá, kde sa odreagujete na celý deň, okolie krištáľovo čistej pláže, kde si oddýchne celý váš organizmus.

V zime alebo v letnom období, na Barbadosak sa vždy nájde niečo, čo vás bude baviť. Pre milovníkov vodného športu, ako je napríklad surfovanie, je Barbados miestom, kam sa radi vrátia. Stačí si len nájsť tých pravých inštruktorov a užívať si každú vlnu.

Barbados Sunbury Plantation House je miestom, kde zarobíte na plnú vonkajšiu a vnútornú pohodu, prežijete tú najlepšiu dovolenku v živote, navštívite niečo históriou záhadne bohaté a zároveň obdivujete krásy exotické ostrova. Dojem, ktorý zanechá na duši návštevníka, je oveľa hlbší ako sa na prvý pohľad zdá. Takže, čo ešte čakáte, rezervujte si svoju dovolenku a nechajte sa unášať klimatickým oddychom, ktorý si budete pamätať až do konca života.


Letenka Barbados Sunbury Plantation House


Barbados je krásny ostrov v Karibiku, ktorý ponúka množstvo turistických atrakcií. Výlet do Sunbury Plantation House určite patrí medzi tie najzaujímavejšie.

Sunbury Plantation House je historická budova, ktorá sa nachádza v parochi St. Philip na juhovýchodnom pobreží Barbadosu. Táto budova bola postavená v roku 1660 a pôvodne slúžila ako plantážna budova pre pestovanie cukrovej trstiny. V súčasnosti sa v nej nachádza múzeum, ktoré sa snaží o zachovanie kultúrneho dedičstva ostrova.

Pri vstupe do budovy si turisti môžu prezrieť staré nástroje, ktoré sa používali na pestovanie cukrovej trstiny. Okrem toho sa tu nachádza aj pôvodný nábytok a obrazy, ktoré ukazujú, ako vyzeralo život v 18. a 19. storočí.

Jedným z najzaujímavejších miest v Sunbury Plantation House je však kuchyňa. Táto kuchyňa je plná starých riadov a kuchynských potrieb, ktoré boli vyrobené pred stovkami rokov. Turisti si môžu pozrieť, ako sa v minulosti varilo a aké boli obľúbené jedlá tohto obdobia.

Okrem návštevy múzea si turisti môžu vychutnať aj tradičné barbadoské jedlá v reštaurácii priamo v objekte. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí hľadajú pravé kulinárske zážitky. Reštaurácia ponúka tradičné jedlá s použitím miestnych ingrediencií, čo je často dôležitá súčasť barbadoskej kultúry.

Akýkoľvek druh turizmu si vyberiete na Barbados, Sunbury Plantation House by ste si nemali nechať ujsť. Toto historické miesto ponúka návštevníkom inovatívne a obohacujúce skúsenosti. Ak ste nadšenec histórie, kultúry a kulinárstva, Sunbury Plantation House je ten správny výlet pre vás.


Počasie Barbados Sunbury Plantation House


Barbados, malý ostrov v Karibiku, sa pyšní tropickým podnebím, ktoré poteší každého návštevníka. Teploty sa pohybujú medzi 23 až 30 stupňami Celzia počas celého roka. Zároveň je tu vysoká vlhkosť, ktorá dodáva pocit tepla aj v noci.

Jednou z najnavštevovanejších atrakcií na Barbados je Sunbury Plantation House - historická budova, ktorá pochádza z 17. storočia. Dnes sa v nej konajú výstavy a predstavenia, ale aj svadby a iné spoločenské akcie.

Počasie na Sunbury Plantation House je typické pre celý ostrov - teplé a vlhké. Ideálne miesto pre návštevu je medzi decembrom a aprílom, keď sú teploty nižšie a vlhkosť je o niečo nižšia. V tomto období býva na Barbados sychravo a suchšie počasie, čo je ideálne na prechádzky po ostrove.

Ak sa na Barbados chystáte v lete, pripravte sa na horúčavy a vyššiu vlhkosť. Niet divu, že sa leto na Barbados nazýva „mokré leto“, pretože sa najčastejšie vyskytujú tropické búrky a dažďové prehánky. V lete sa tiež vyskytuje sezóna orkánov na Karibiku, takže nezabudnite sledovať miestne správy a informácie o počasí.

Celkovo je však počasie na Barbados príjemné a ideálne na dovolenku plnú slnka, tepu a karibského mora. A ak hľadáte historické miesta na návštevu, Sunbury Plantation House by nemal chýbať na vašom zozname.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky