Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Bielorusko Gorky Park in Minsk

Najčastejšie otázky a odpovede Bielorusko Gorky Park in Minsk


1. Aké sú otváracie hodiny Bieloruského parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: Park je otvorený denne od 6:00 do 23:00 hod.

2. Koľko stojí vstup do Bieloruského parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: Vstup do parku je bezplatný. Niektoré atrakcie v parku majú však svoje vlastné vstupné poplatky.

3. Aké atrakcie sú k dispozícii v Bieloruskom parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: V parku si môžete užiť jazdu na horskej dráhe, parnom vláčiku, pôžičovni bicyklov, jazdu na loďkach a šplhanie po drevenej veži. K dispozícii sú aj mnohé športové ihriská a detské ihriská.

4. Sú v Bieloruskom parku Gorky v Minsku dostupné stravovacie zariadenia?
Odpoveď: Áno, v parku nájdete rôzne stravovacie zariadenia, v ktorých si môžete kúpiť občerstvenie, nápoje a ďalšie jedlá.

5. Môžem si v Bieloruskom parku Gorky v Minsku prenajať miesto na piknik?
Odpoveď: Áno, v parku sú k dispozícii piknikové miesta, ktoré si môžete prenajať za poplatok.

6. Aké sú dopravné možnosti, ako sa dostať do Bieloruského parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: Do parku sa dá dostať pomocou verejnej dopravy, taxíkom alebo vlastným autom. Najbližšia stanica metra je Park Tsjentralnij.

7. Môžem si zaparkovať auto v Bieloruskom parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: Áno, v parku sú k dispozícii parkoviská, na ktorých môžete zaparkovať svoje auto. Niektoré z nich však môžu mať obmedzenú kapacitu a byť obsadené počas najrušnejších dní.

8. Je Bieloruský park Gorky v Minsku vhodný pre deti?
Odpoveď: Áno, park ponúka množstvo atrakcií pre deti, ako sú detské ihriská, jazda na konských záprahoch, bounce park a mnoho ďalších.

9. Aké sú pravidlá Bieloruského parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: V parku platia štandardné pravidlá týkajúce sa zdravia a bezpečnosti: neprechádzať sa po tráve, nesmie sa kričať, fajčenie je zakázané, nesmie sa do parku vnášať alkohol a podobne.

10. Mám si priniesť vlastné zábrany pre deti na atrakcie v Bieloruskom parku Gorky v Minsku?
Odpoveď: Nie, v parku sú k dispozícii zábrany pre deti na väčšine atrakcií, aby sa zabezpečila ich bezpečnosť.


Počasie Bielorusko Gorky Park in Minsk


Bielorusko je krajina, ktorá sa vyznačuje chladným kontinentálnym podnebím so zimnými obdobiami, ktoré sú veľmi chladné a suché. Počasie v Bielorusku sa tak líši v závislosti od ročného obdobia.

Letné obdobie býva krajšie a teplejšie, teploty môžu dosiahnuť až 30 stupňov Celzia. Najlepším miestom pre oddych v letných mesiacoch je Gorky Park v Minsku. Tento nádherný park ponúka množstvo atrakcií pre všetkých návštevníkov. Okrem pekných trávnikov, kaluží a vonkajších fontán ponúka park aj cyklistické a iné športoviská, detské ihriská a mini zoo.

Jeseň naďalej prináša pestré farby prírody, ale aj chladnejšie teploty a viac daždivých dní. V Novembri a začiatkom decembra sa teploty pohybujú okolo nuly a často prichádza prvý sneh. V Gorky Parku sa môžete vybrať na večernú prechádzku a obdivovať zlaté a oranžové farby stromov.

Zimné mesiace v Bielorusku bývajú najchladnejšie. Teploty sa môžu pohybovať od -10 až po -20 stupňov Celzia, a tak sa návšteva vonkajších atrakcií stáva veľmi náročnou. Gorky Park sa však aj v zimnom období mení na krásny zimný park s klziskom a lyžiarskymi strediskami.

Jar začína chladnými teplotami a po zime, môžete si v Bielorusku vychutnať krajší a slnečnejší čas. Teploty stúpajú a krajina sa zoskupuje zo zimného spánku. V Gorky Parku sa objavujú prvé kvety, trávy a hmyz, ktoré sa postupne prebúdzajú k životu. Počas jarí sa v parku konajú mnohé podujatia a festivaly, ktoré návštevníkov lákajú na letné zážitky.

Výhodou návštevy Bieloruska je, že si môžete zvoliť počasie, ktoré vám najviac zodpovedá. Okrem toho sa tam môžete v každom ročnom období objaviť v Gorky Parku, kde si môžete vychutnať krásne parkové scény a rôzne zábavné atrakcie.


Letenka Bielorusko Gorky Park in Minsk


Bielorusko je možno malý a menej známy kúsok Európy, ale určite skrýva množstvo krásnych a zaujímavých miest, ktoré by stálo za návštevu. Jedným z nich je aj Gorky Park, veľký a rozmanitý park v hlavnom meste Minsku.

Ak hľadáte ideálne miesto na oddych a relaxáciu, Gorky Park bude určite tou správnou voľbou. Okrem veľkolepej prírody, ktorá sa tu nachádza, ponúka aj množstvo zaujímavých atrakcií, ktoré obohatia vašu návštevu.

Park bol v minulosti pomenovaný po ruského spisovateľovi Maximovi Gorkom a jeho história siaha až do 18. storočia. Dnes sem prichádzajú milovníci prírody, ale aj rodiny s deťmi, ktoré si môžu vychutnať napríklad jazdu na kolotočoch a vodných atrakciách.

Ak sa radi prechádzate a užívate si pekné výhľady, nevynechajte príležitosť navštíviť kvetinovú záhradu, ktorá sa tu nachádza. Okrem toho tu môžete vyskúšať golf alebo tenis, podniknúť jazdu na bicykli alebo sa len tak voľne prechádzať.

Jedným z najobľúbenejších miest v Gorky Parku je aj Ferris Wheel, veľké panoramatické koleso, ktoré ponúka prekrásne výhľady na celý park i mesto Minsk. Pre tých, ktorí hľadajú adrenalinový zážitok, je tu rýchla jazda na kolotočoch alebo vodných atrakciách.

Okrem adrenalínových zážitkov a oddychu v prírode tu nájdete aj mnoho občerstvení a reštaurácií, aby ste si mohli dať občerstvenie. Výber je veľký, takže si určite prídete na svoje.

Gorky Park je ľahko prístupný a nachádza sa v centre mesta, čo z neho robí ideálne miesto na oddych a relaxáciu po celodennom objavovaní minských pamiatok a kultúry. Nevyhnutnosťou je určite aj návšteva parku v noci, keď sa park zmení na kúzelný svetielkový raj.

Ak sa teda chystáte na Bielorusko a Minsk, Gorky Park by mal byť určite na vašom zozname miest, ktoré musíte navštíviť. Je to miesto plné zábavy, kde okrem pekných výhľadov a relaxu môžete užiť aj adrenalinové zážitky. Vstupné do parku je bezplatné, takže skutočne nie je dôvod, prečo by ste si toto miesto nemali užiť aspoň na pár hodín alebo celé popoludnie.


Dovolenka Bielorusko Gorky Park in Minsk


Dovolenka v Bielorusku môže byť pre niektorých turistov dosť netradičnou voľbou, no napriek tomu ponúka mnoho atrakcií a zážitkov. Jedným z takých miest je aj Gorky Park v Minsku.

Gorky Park sa nachádza v srdci Minska a patrí medzi najväčšie a najkrajšie parky v Bielorusku. Jeho názov má pochádzať po celej Bielorusi známom spisovateľovi Maximovi Gorkom.

V parku nájdete množstvo zelene, fontány, ale aj rôzne zábavné atrakcie. Pre deti sú k dispozícii napríklad kolotoče, šmýkačky alebo trampolíny. Pre dospelých tu potom nájdete napríklad lunapark alebo reštaurácie a kaviarne s miestnou kuchyňou.

Park ponúka aj množstvo športových aktivít ako napríklad mini-golf, tenis, basketbal alebo cyklistika. V prípade, že by ste chceli len relaxovať, môžete sa v parku prejsť, posedieť na lavičkách alebo si vychutnať krásu miestneho jazierka.

Okrem toho sa v parku odohrávajú rôzne kultúrne a umelecké podujatia. Na rôznych pódiách sa konajú koncerty, tanečné vystúpenia, divadelné predstavenia alebo výstavy.

Gorky Park je určite jedným z najkrajších miest v Minsku, ktoré by určite nemal vynechať žiadny turista. Ponúka veľa zábavy a oddychu pre celú rodinu, no zároveň aj možnosť objavovať kultúru a umenie Bieloruska. Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku v Bielorusku, návšteva Gorky Parku v Minsku by mala byť určite na zozname toho, čo by ste si nemali nechať ujsť.


Ubytovanie Bielorusko Gorky Park in Minsk


Bielorusko, krajina vzniknutá po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991, získava stále viac pozornosti od turistov. Centrum krajiny, Minsk, nie je výnimkou. Ak hľadáte luxusné a moderné ubytovanie v blízkosti centra Minska, Gorky Park je tou správnou voľbou.

Gorky Park je deväťpodlažný hotel nachádzajúci sa v centre Minsk a ponúka svetovú úroveň ubytovania. Hotel má 156 izieb v rôznych kategóriách, a to od štandardných izieb po luxusné apartmány.

Všetky izby v hoteli sú zariadené moderným nábytkom a zariadením. Sú veľmi priestranné a majú vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, minibar, trezor a veľkú TV s plochou obrazovkou. Okrem toho, v každej izbe je zdarma Wi-Fi pripojenie na internet.

Gorky Park je obklopený zelenou oázou, má veľké okná a panoramatické výhľady. Hostia si môžu užiť pohodlie a luxusnú atmosféru s jedinečným pohľadom na centrum Minska. Okrem toho hotel ponúka množstvo služieb, ktoré z nich robia skutočne exkluzívne ubytovanie v Bielorusku.

Ak sa rozhodnete ubytovať sa v Gorky Parku, môžete sa tešiť na kúpeľného zónu, ktorá má fínsku a ruskú saunu, masážnu vaňu a hamam. V hoteli je tiež kompletné fitness centrum a bazén. Hostia môžu tiež využívať služby súkromného parkovania, vykladania batožiny a krytú terasu.

Pre tých, ktorí majú radi dobré jedlo, hotel Gorky Park má jednu z najlepších reštaurácií v Minsku, ktorá ponúka rôzne špeciality bieloruskej a európskej kuchyne. Okrem toho, hotel má aj bar s mixológiom, kde si môžete objednať svoj obľúbený nápoj a relaxovať.

Vzhľadom na jeho výhodnú polohu, hotel Gorky Park ponúka ľahký prístup k najlepším atrakciám v Minsku. Z hotela je to len krátky prechádzka do centra mesta, kde môžete vidieť pamiatky ako Katedrála sv. Šimon a sv. Heleny, Minská pevnosť alebo Národné múzeum histórie a kultúry Bieloruska.

Vybavenie vysokoškolského centra, výborná poloha a skvelé vybavenie robia z Gorky Parku luxusný hotel, ktorý si môžete užiť počas pobytu v Bielorusku. Ak hľadáte exkluzívne ubytovanie a zároveň príjemné prostredie, Gorky Park je tou správnou voľbou pre vás.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky