Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Česko Nymburk

Najčastejšie otázky a odpovede Česko Nymburk


Otázka: Kde sa nachádza Nymburk v Česku?
Odpoveď: Nymburk je mesto nachádzajúce sa v Stredočeskom kraji v Českej republike.

Otázka: Aké je najväčšie nákupné centrum v Nymburku?
Odpoveď: Najväčšie nákupné centrum v Nymburku je OC Nymburk.

Otázka: Má Nymburk nejaké historické pamiatky?
Odpoveď: Áno, Nymburk má niekoľko historických pamiatok, vrátane hradu a zvyškov stredovekých hradieb.

Otázka: Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať z Prahy do Nymburku?
Odpoveď: Najlepší spôsob, ako sa dostať z Prahy do Nymburku, je vlakom, ktorý trvá asi 30 minút.

Otázka: Kde v Nymburku sa dajú stuhnúť pekné šachty?
Odpoveď: V Nymburku sa dajú stuhnúť pekné šachty v cukrárni U Lva.

Otázka: Aké sú populárne festivaly v Nymburku?
Odpoveď: Populárne festivaly v Nymburku zahŕňajú Nymburské husitské dny, MFF Juniorfest a Nymburský jarmark.


Počasie Česko Nymburk


Nymburk je malebné historické mesto, ležiace v Královéhradeckom kraji na severovýchodnom konci Českej republiky. Nymburk je známy pre svoje pozoruhodné parky, historické pamiatky a ako domov slávneho basketbalového klubu. Mesto má vlhké kontinentálne klima s teplými letami a chladnými zimami.

Letné mesiace v Nymburku od júna až do augusta sú teplé s priemernými dennými teplotami okolo 25 °C. Nočné teploty sa pohybujú okolo 13 °C. Prší tu v dostatočnej miere, ktorá udržuje zeleň v parkoch a záhradách zdravou. Letné dni sú dlhé a slnečné, čo ponúka ideálne podmienky na turistiku, cyklistiku a vodné športy na rieke Labe.

Jeseň v Nymburku prichádza vo forme spadnutých listov, ktoré pokrývajú ulice a chodníky. Teploty sa však stále pohybujú okolo 13 °C, čo je pre turistov ďalej príjemné na prechádzky po meste. V novembri, počas prechodu z jesene na zimu teploty začínajú klesať a mesto sa postupne pokrýva snehom.

Zima v Nymburku je chladná, s priemernými teplotami okolo 0 °C a občas s prudkými mrazmi. Lyžovanie je tu populárnym športom v čase, keď sú horské zjazdovky zasnežené. Nymburk má typické vianočné trhy, kde môžete ochutnať české dezerty a kúpiť si tradičné darčeky.

Jar v Nymburku sa prebúdza postupne, teploty stúpajú a parky a záhrady sa opäť menia na ozveny krásy a farieb. Od marca teploty stúpajú a mesto sa mení na oveľa zelenšie a živé miesto. Ideálne podmienky na prechádzky, cyklistiku, ale aj na návštevu pamiatok a kaviarní.

Všeobecne platí, že Nymburk ponúka ideálne podmienky pre turistiku, cyklistiku, vodné športy a letné aktivity. V zime sa môžete tešiť zo zimných športov, ako sú lyžovanie a korčuľovanie. Bez ohľadu na ročné obdobie, Nymburk ponúka turistom množstvo možností na oddych a zážitky.


Letenka Česko Nymburk


Letenky jsou v dnešní době velmi žádané a to hlavně díky růstu cestovního ruchu. Lidé cestují za prací, dovolenou či za rodinou a letadla jsou většinou nejrychlejší a nejkomfortnější způsob, jak se dostat na místo určení. Pokud se chystáte cestovat do Nymburka, malého města v Česku, čeká na vás několik možností, jak si zajistit letenku.

Letiště v Praze

Nejblíže k Nymburku je letiště v Praze. V Praze můžete nalézt dva velké letiště: Václava Havla a Letiště Kbely. Pokud přiletíte do Prahy, máte dvě možnosti, jak se dostat do Nymburka. První možnost je autobusem nebo vlakem. Autobus, který vás odveze z letiště do Nymburka, jede pravidelně každou hodinu a cesta trvá přibližně hodinu a půl. Druhou možností je půjčit si auto a jet sami. V tom případě rychleji dorazíte a budete mít více volnosti.

Letiště v Mnichově

Pokud nechcete přiletět do Prahy, můžete využít letiště v Mnichově, které se nachází v Německu, ale není to daleko od Nymburka. Pokud se rozhodnete pro přistání v Mnichově, můžete si půjčit auto a jet do Nymburka, což trvá přibližně 3 hodiny, nebo si zajistit přepravu autobusem.

Letiště v Králové Hradci

Třetí možností, jak se dostat na místo, je letiště v Králové Hradci. To se nachází v královéhradeckém kraji a je vzdálené přibližně 100 kilometrů od Nymburka. Z letiště můžete pokračovat vlakem nebo autobusem.

Cena letenky

Ceny letenek se liší v závislosti na termínu cesty a letišti, ze kterého letíte. Pokud se chcete dostat levněji, zvažte cestu mimo sezónu. Pokud chcete cestovat vícekomfortně, nabízí se si zarezervovat křesla v první třídě.

Závěr

Letenka Česko Nymburk se dá pořídit různými způsoby a z různých letišť. Pokud budete hledat, určitě najdete přesně to, co hledáte. Doufáme, že tento článek vám pomohl a nabídl inspiraci, jak se dostat na místo určení snadno a rychle.


Ubytovanie Česko Nymburk


Český Nymburk je krásne historické mesto, ktoré sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Prahy. Toto mesto je preslávené svojimi krásnymi historickými pamiatkami a lákavou kultúrou. Ak sa rozhodnete navštíviť toto mesto, budete potrebovať pekné ubytovanie.

V Českom Nymburku máte na výber niekoľko rôznych druhov ubytovania, ktoré sa môžu prispôsobiť vašim potrebám a financiám.

Hotel U Kvapilů

Hotel U Kvapilů je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie v historickom meste. Hotel ponúka elegantné izby vybavené všetkým, čo potrebujete na pohodlný pobyt. Hotel U Kvapilů je ideálnym miestom pre páry, rodiny s malými deťmi alebo pre tých, ktorí hľadajú romantiku.

UB Fortna

UB Fortna je skvelým miestom pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupné ubytovanie. Ponúka moderné a dobre zariadené izby, ktoré sú vhodné pre jednotlivcov aj pre skupiny. UB Fortna sa nachádza v krásnej lokalite, v blízkosti mnohých miestnych atrakcií, ktoré treba navštíviť.

Penzion na Vyhlídce

Penzion na Vyhlídce je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie v súkromí. Ponúka útulné izby so súkromným sociálnym zariadením, ako aj bezplatný prístup na Wi-Fi. Penzión sa nachádza v krásnej lokalite a ponúka úžasný výhľad.

Apartment u Kina

Ak hľadáte ubytovanie, kde môžete stráviť viac času s rodinou alebo priateľmi, Apartment u Kina je ideálnym miestom pre vás. Ponúka dobre zariadené apartmány, ktoré sú vybavené kuchynským kútom a súkromnou kúpeľňou. Apartment u Kina sa nachádza v centre mesta, v blízkosti mnohých reštaurácií, obchodov a kaviarní.

V Českom Nymburku je niekoľko skvelých miest na ubytovanie, ktoré sa môžu prispôsobiť vašim potrebám a financiám. Bez ohľadu na to, aký druh ubytovania si vyberiete, určite si užijete krásy tohto historického mesta.


Dovolenka Česko Nymburk


Nymburk je malebné mesto v srdci Česka, ktoré ponúka bohatú históriu a fascinujúcu architektúru. Ak hľadáte miesto na oddych a relaxáciu, Nymburk je skvelou voľbou pre vašu Českú dovolenku.

Historické centrum mesta je jedným z hlavných turistických miest v Nymburku. Staré námestie ponúka mnoho skvelých možností pre nákupy a obed do príjemnej atmosféry. Okrem toho, tu sú aj mnohé pamiatky, ktoré si môžete pozrieť, ako je kostol sv. Jiljí, radnica alebo barokový kaštieľ.

Navyše, v Nymburku sa taktiež nachádza plavba na rieke Labe, čo je skvelá príležitosť na preskúmanie starých pamiatok a krásnej prírody.

Milovníci umenia by mali navštíviť mnoho galérií, ktoré ponúkajú rôzne výstavy a zostavy, vrátane Galérie Město Nymburk alebo Galérie u Anubisových.

Ak ste športový typ, môžete si vyskúšať golf na miestnom 18 jamkovom ihrisku. Ponúka sa tiež mnoho cyklistických trás a turistických miest v okolí, kde sa môžete skvelo uvoľniť a preskúmať zaujímavé miesta.

Okrem toho, niekedy počas leta sa v Nymburku konajú rôzne festivaly a podujatia, ktoré prinášajú k meste energiu a šarm.

Celkovo, Nymburk je miesto, kde si môžete vychutnať oddych a užívať si krásy Česka. Toto miesto je vhodné pre každého, či už ste milovník kultúry, starých pamiatok alebo športu, Nymburk má pre každého niečo. Preto odporúčam navštíviť tento skvost Česka a vychutnať si skutočne fantastickú dovolenku.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky