Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Grécko Patmos

Ubytovanie Grécko Patmos


Grécko Patmos je malý ostrov s veľkým kúzlo a je obľúbeným letoviskom pre mnoho turistov. Nachádza sa v Južnom Egejskom mori a je jedným z najočarovanejších miest v Grécku. Patmos má bohatú históriu a kultúru, ktorú vám ukážu jeho množstvo krásnych chrámov a kláštorov. Prezentujeme vám ubytovanie v meste Patmos, ktoré vám umožní túto nádhernú časť sveta spoznať už na vlastnej koži.

1. Petrino Studios

Petrino Studios sa nachádza v kľudnom prostredí, 15 min chôdze od centra Patmosu. Svojim hosťom ponúka tiež bezplatné parkovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Studiá sú vybavené kuchynským kútom a balkónom s výhľadom na západ slnka. Priamo na mieste si môžete užiť grécku kuchyňu v reštaurácii.

2. Skala Hotel

Skala Hotel sa nachádza v centre Patmosu a ponúka ubytovanie vo vybavených izbách s balkónom a vlastnou kúpeľňou. Slnečná terasa vám umožní rozlúčiť sa so slnkom a pocítiť skutočný grécky štýl. Hotel takisto ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie na mieste.

3. Hotel Apollon

Hotel Apollon vás privíta v meste Skala, vzdialenom len 200 metrov od pláže. Jeho ubytovacie jednotky sú rozmanité a vybavené klimatizáciou a satelitnou televíziou. Na mieste je tiež reštaurácia a bar, ktoré vám poskytnú skvelú chuť gréckej kuchyne. Bezplatné parkovanie a Wi-Fi pripojenie na internet sú samozrejmosťou.

4. Patmos Aktis Suites & Spa

Patmos Aktis Suites & Spa je luxusný hotel s výhľadom na záliv Grikos. Ponúka vám vybavené izby a apartmány, ktoré sú zariadené v modernom štýle a majú súkromný balkón s výhľadom na more. K dispozícii je tiež bazén a wellness centrum s fitnes centrom, vírivkou a masážami. Bezplatné Wi-Fi a parkovanie sú samozrejmosťou.

5. Electra Houses

Electra Houses sa nachádza v malebnom prostredí v dedinke Grikos, 4 km od mesta Patmos. Ponúka vám útulné a moderne zariadené studiá a apartmány s kuchyňou a balkónom s výhľadom na more alebo záhradu. Na mieste sa nachádza aj slnečná terasa a gril, ktoré sú k dispozícii hosťom. Bezplatné Wi-Fi a parkovanie sú samozrejmosťou.

Grécko Patmos je jedinečným miestom, na ktoré sa nezabudne. Majú tu fantastické pláže, čarovné mestečká, historické pamiatky, národné parky a svetoznáme kláštory. Ubytovanie tu máte zabezpečené akýmkoľvek spôsobom, od skromných hotelov po luxusné apartmány a vily. Tak čo ešte čakáte? Vyberte si to správne ubytovanie a užite si atmosféru v Patmose.


Najčastejšie otázky a odpovede Grécko Patmos


1. Aké je hlavné mesto na Patmose?
- Hlavné mesto na Patmose je Chora.

2. Aká je prístupová cesta na Patmos?
- Najlepší spôsob, ako sa dostať na Patmos, je lietadlom alebo trajektom.

3. Kde sa nachádza Knižnica svätej Kláry?
- Knižnica svätej Kláry sa nachádza v Chore, na Patmose.

4. Aké sú najlepšie pláže na Patmose?
- Najlepšie pláže na Patmose sú Psili Ammos, Vagia, Agriolivadi a Kambos.

5. Aké je počasie na Patmose v lete?
- V lete je na Patmose veľmi teplo a suché, s teplotami sa pohybujúcimi okolo 30-35 stupňov.

6. Aké sú najlepšie reštaurácie na Patmose?
- Niektoré z najlepších reštaurácií na Patmose sú To Perasma, Taverna Kavouras a Giannis Fisherman Tavern.

7. Aké pamiatky by som mal vidieť na Patmose?
- Niektoré z najpôsobivejších pamiatok na Patmose sú kláštor svätej Jany Zlatoústej, Apokalypsa svätého Jána a Kstisochoria.

8. Aké sú najlepšie spôsoby objavovania Patmosu?
- Najlepšie spôsoby objavovania Patmosu sú pešo, na bicykli alebo v prenajatom aute.

9. Aké sú najlepšie časy na návštevu Patmosu?
- Najlepšie časy na návštevu Patmosu sú v jarných a jesenných mesiacoch, keď je počasie menej horúce a turistov je menej.

10. Musím mať víza na návštevu Patmosu?
- Víza nie sú potrebné pre väčšinu krajín Schengenu, USA, Kanady a Austrálie. Ak nie ste istí, overte si to u svojho veľvyslanectva alebo konzulátu.


Letenka Grécko Patmos


Ak sa chystáte navštíviť Grécko, rozhodne neváhajte pridať na svoj zoznam aj ostrov Patmos. Tento ostrov sa nachádza na východ od pevninského Grécka a patrí k Dodekanéskym ostrovom. Patmos má svoju vlastnú jedinečnú atmosféru a je ideálny pre tých, ktorí si radi užívajú kludné prostredie.

Prvou vecou, ktorú budete potrebovať, aby ste mohli navštíviť tento ostrov, je letenka. Existuje viacero možností ako sa dostať na Patmos. Najlepšou možnosťou je využiť leteckú dopravu. Na ostrov prichádza množstvo letov z rôznych miest v Grécku a ostatných európskych krajinách.

Letenky do Patmosu sú v súčasnosti dostupné a odlišujú sa v závislosti od vašej polohy a času, v ktorom cestujete. Vyhľadajte si najvhodnejšiu letenku na internete a neváhajte si ju zarezervovať čím skôr, ak chcete mať istotu, že sa vám nepodarí získať letenku v poslednej chvíli.

Ak máte letenku do Patmosu už zarezervovanú, neváhajte sa vybrať na tento nádherný ostrov. Patmos je známy svojimi mnohými kostolmi a kláštormi, ktoré sú súčasťou svetového dedičstva UNESCO. Medzi najnavštevovanejšie patrí Kláštor svätého Jána Skalistého. V blízkosti kláštora sa tiež nachádza jaskyňa, kde svätý Ján napísal knihu Zjavenie.

Okrem historických pamiatok, môžete na ostrove Patmos nájsť aj kopce, ktoré sú ideálne na prechádzky a majstrovským krajom ktorý Vám umožní oddýchnuť si v úžasnej prírode ostrova. Môžete si tiež užiť nádherné pláže, ktoré sú ideálne miesto pre relaxáciu a kúpanie.

Ak ste už rozhodnutí navštíviť Grécko, určite zvážte navštívenie ostrova Patmos. Nezabudnite si zarezervovať letenku a pripraviť sa na to, že strávite niekoľko nezabudnuteľných dní v tomtó úžasnom mieste.


Dovolenka Grécko Patmos


Grécko je jednou z najkrajších krajín Európy, ktorá láka milióny turistov každý rok. Patmos, jedna z gréckych ostrovov, je obľúbenou destináciou medzi turistami, ktorí hľadajú pokoj, ticho a oddych. Táto malá a živá oblasť Grécka ponúka návštevníkom množstvo krásnych miest, zaujímavú kultúru a jedinečné zážitky.

Patmos sa nachádza v Egejskom mori, zhruba 160 km južne od mesta Izmir v Turecku. Tento ostrov je známy ako miesto, kde bola napísaná Biblia. Apoštol Ján Malý napísal svoju knihu na tomto ostrove, a preto je toto miesto považované za sväté.

Ideálnou dovolenkou na Patmose je návšteva mesta Chora. Toto nádherné malé mesto leží na kopci s nádhernými výhľadmi a ponúka veľa pamiatok, ako aj zaujímavé miesta na prechádzky a oddych. Chora je známa svojimi bielymi domami, čistými uličkami a nádhernými kostolmi. Návštevníci si môžu vychutnať fantastický výhľad na more a okolitú krajinu, ako aj na historické pamiatky, ako sú kláštor svätého Jána a pevnosť Patmos.

Ostrov Patmos ponúka tiež množstvo možností na plávanie a muškanie sa v slnku. Najväčšou plážou na Patmose je Kambos Beach, ktorá sa rozprestiera na severnom konci ostrova. Pláž je veľmi dlhá a čistá s bledým pieskom a jemným vodstvom. Pre tých, ktorí hľadajú viac intímne a tiché miesta, sú tu aj ďalšie pláže s nádhernými prírodnými plážami a úžasným výhľadom.

Patmos ponúka tiež bohatú gastronomickú ponuku, kde si môžete vychutnať tradičné grécke jedlá a lahodné morské plody. Mesto Chora je plné reštaurácií, kaviarní a bistro, ktoré ponúkajú široký výber gréckych jedál a nápojov.

Ak chcete zažiť úplný luxus a pokoj, môžete si zvoliť niekoľko luxusných hotelov, súkromných apartmánov a vil. Tieto hotelové ubytovania ponúkajú nezabudnuteľný pobyt a ponúkajú vysoký komfort a vynikajúcu službu.

Všetko v jednom, Patmos je skvelým miestom pre oddych a relaxáciu v prírode. Svojou jedinečnou kultúrou, krásnymi plážami a nádhernými výhľadmi, tento ostrov je ideálnou destináciou pre tých, ktorí hľadajú tiché miesto na oddych. Takže ak plánujete dovolenku v Grécku, určite navštívte Patmos a užite si nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších ostrovoch Grécka.


Počasie Grécko Patmos


Grécko Patmos je malý ostrov v Egejskom mori, ktorý patrí do skupiny Sporady. Nachádza sa v blízkosti južnej časti pobrežia Turecka a je jedným z najnavštevovanejších ostrovov v Grécku.

Počasie na ostrove Patmos je ovplyvnené Stredomorským morom, ktoré prináša teplé a suché letá a mierny a vlhký zimný obdobie. Letá na ostrove sú príjemné a teplé, s vysokými teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 30 stupňov C. Noci sú svieže a príjemné, s teplotami okolo 20 stupňov C.

V lete sa v Patmose vyskytujú občasné búrky, ktoré prinášajú dobre potrebné zrážky, ale zároveň môžu spôsobovať problémy pre turistov. Búrky nie sú dlhodobé a dostávajú sa na ostrov len zriedkavo.

Zimné obdobie na Patmose je mierno a vlhké, s teplotami okolo 10 stupňov C. Väčšinou sú ale dni jasné a slnečné a dá sa tak stále užívať krásy ostrova. V lete sú pláže hlavnou atrakciou Patmosu, ale aj v zime sa na ostrove nájde veľa zaujímavých miest na návštevu.

Vzhľadom na mierny a slnečný charakter počasia, Patmos je vhodný pre návštevu počas celého roka. Turisti môžu navštíviť ostrov kedykoľvek počas roka a vychutnať si jeho krásy a okolie plné prírodných zázrakov.

Ak plánujete návštevu Patmosu, mali by ste sa pripraviť na teplé a suché podnebie v lete a mierny a vlhký čas v zime. Bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnete navštíviť ostrov, určite si užijete neuveriteľnú scenériu, miestne kultúrne pamiatky a jedinečné zážitky.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky