Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Jamajka Rick's Cafe

Počasie Jamajka Rick's Cafe


Možno sa to zdá pre niektorých nezvyčajné, ale aj na Jamajke môžete stretnúť miesto, kde sa ľudia stretávajú, užívajú si nádherný výhľad na oceán a užívajú si vysokoskokanské kúpanie. Toto miesto sa volá Rick's Cafe, ktorý sa nachádza v združeniach západnej časti pevniny Jamaica. Toto miesto je pre mnohých najobľúbenejšie miesto na Jamajke a ročne tu prichádza množstvo turistov.

Počasie na Jamajke a najmä na mieste Rick's Cafe je veľmi priaznivé počas celého roka. Teploty sa pohybujú okolo 30°C po celý rok, ale v letných mesiacoch môžu byť aj vyššie. Vyhrievané slnečné žiarenie býva takmer po celý rok, takže turisti tu stoja už adrenalínové kokteily a niekedy aj kochajú slnečnými lúčmi. Aj preto je dôležité si zobrať na pláž alebo na výhľady zo skál ochranné prostriedky proti slnku.

Všetky tieto priaznivé klimatické podmienky sú dôvodom, prečo je Rick's Cafe tak populárne v letných mesiacoch. Vzrušujúce výskyty možno sledovať aj pod vodou, kde človek môže objaviť koralové útesy. Spolu s dobrodružstvom vysokoskokaní z vrcholov útesov, Rick's Cafe patrí medzi najobľúbenejšie turistické atrakcie na Jamajke.

Napriek tomu, že Jamajka je hornatá a turisti môžu zažiť veľké rozdiely v nadmorskej výške, klima ostrova je rovnako studená a tropická. Toto klima má tiež pozitívny dopad na poľnohospodárstvo, ktoré týmto prostriedkom zabezpečuje celoročnú vegetačnú sezónu.

Celkovo je teda Jamaika a najmä Rick's Cafe miestom vhodným na turistickú dovolenku. Tu si môžete doslova užívať život, užívať si výhľad na nádherné krajiny aj z výšky, vykúpať sa všadeprítomnom slnečnom žiarení a zrelaxovať si. Jamajka ponúka turistom takéto zážitky aj počas celého roka.


Dovolenka Jamajka Rick's Cafe


Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli úplne odreagovať a zabudnúť na všetky stresujúce faktory vášho každodenného života, tak by ste mali zvážiť dovolenku v Jamajke. Táto Karibská krajina ponúka nádherné pláže, exotické krajiny a mnoho krásnych miest, ktoré sú k dispozícii pre návštevníkov po celý rok. Medzi tieto miesta patrí aj Rick's Cafe.

Rick's Cafe je jedno z najkrajších miest na Jamajke a je známe pre svoju úchvatnú scenériu, dobré jedlo a kokteil a tiež pre obrovské výzvy, ktoré ponúka, pre tých, ktorí neboja extract. Nachádza sa v meste Negril, na západnom konci ostrova a je to miesto, ktoré by ste určite nemali vynechať počas vašej dovolenky.

Od roku 1974, kedy bol otvorený, Rick's Cafe sa stal turistickým miestom s mnohými návštevníkmi, ktorí sa radi pochvália svojimi zážitkami a fotografiami na sociálnych sieťach. Nakoľko sa nachádza priamo na útese s dokonalým výhľadom na Jamajské more, Rick's Cafe je obľúbeným miestom na sledovanie západov slnka. Takže ak radi sledujete krásne západy slnka, Rick's Cafe vám ponúka túto aktivitu nad všetky cvičenia.

Pri príchode na Rick's Cafe, budete okúzlení jeho nádhernou scenériou. Okolo vášho stolu zreteľne vidíte Jamajské more a v dali sa nachádzajú krasové skaly, kde sa môžete vyskúšať vo svojich vodných aktivitách. Okrem toho má Rick's Cafe tiež dve bazény, ktoré sú k dispozícii pre všetkých svojich návštevníkov a to za poplatok 10 dolárov. Ale veru stojí za to tento poplatok zaplatiť. Pretože môžete stráviť restful deň v bazéne s úchvatným výhľadom na more.

Pri návšteve Rick's Cafe nezabudnite ochutnať miestne lahôdky. Menu ponúka veľký výber mäsa, chutné morské plody a tradičnú karibskú kuchyňu. Taktiež by ste mali ochutnať miestne koktaily, ktoré sú vyrobené z čerstvých ovocia a medovinou. Nemusíte sa obávať ceny, Rick's Cafe ponúka cenovo dostupné jedlá a the ceny pitia nie sú nijako prehnané.

A celé toto obrovské podnikanie, ktoré pôsobí na útese, funguje naozaj dobre aj pre adrenalínové vyhľadávače. Rick's Cafe je najlepšie miesto pre skákanie z útesu, Najvyššia výzva, ktorú môžete absolvovať, je "Kopanina z výšky 35 stôp", z ktorej sa odvážite skočiť do mora. Ak nie ste fanúšikom nástrah a rizika, môžete sa pozerať ako skáču odvážni jedinci, ktorí sú ochotní riskovať svoje zdravie, vymeniť ho za adrenalínový zážitok.

Nielenže si užijete oveľa pokojnejšie chvíle, ale aj náročnejšie zážitky, Rick's Cafe ponúka rôzne druhy aktivít, ktoré vám urobia dovolenku nezabudnuteľnou. Či už ide o relaxáciu pri bazéne alebo v štrkovom oceáne pod pohľadom vysokých útesov, Rick's Cafe je miesto, ktoré si môžete užiť v plnej miere.

Vyzbrojte sa fotoaparátom a pripravte sa na to, aby ste mohli zachytiť všetky krásne okamihy na pamiatku. Pripravte sa na dobré jedlo a nápoje a predsavte si zvládnutie adrenalínových výziev, ak sa stanete jeden z tých odvážnych jedincov. Rick's Cafe je miesto, ktoré získalo srdcia návštevníkov po celých rokoch a ak aj vy máte záujem o skvelé miesto na strávenie dovolenky, Rick's Cafe by nemalo byť žiadnym prípadom vynechané z vášho zoznamu.


Ubytovanie Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je jedným z najikonickejších miest na Jamajke, ktoré ponúka neuveriteľný výhľad na západ slnka nad Karibským morom. Toto miesto je obľúbeným cieľom mnohých návštevníkov z celého sveta a je známe svojím skvelým ubytovaním.

Ak hľadáte ubytovanie na Jamajke, mali by ste zvážiť pobyt v blízkosti Rick's Cafe. Toto miesto ponúka množstvo hotelov, resortov a apartmánov pre rôzne rozpočty. Nech už hľadáte luxusné all-inclusive zážitky alebo skromné ubytovanie, určite nájdete to správne pre svoje potreby.

Medzi najpopulárnejšie hotely v blízkosti Rick's Cafe patrí napríklad Rockhouse Hotel, ktorý ponúka luxusné bungalovy a villas pre náročnejších hostí. Tí, ktorí hľadajú niečo skromnejšie, by mohli zvážiť ubytovanie v Tensing Pen Hotel alebo The Caves Resort, ktoré disponujú jednoduchými izbami a kabínami.

Okrem toho je tu aj veľa súkromných apartmánov a jednotiek na prenájom vo vzdialenosti pešej dostupnosti od Rick's Café. Tieto možnosti ubytovania sú obvykle cenovo dostupnejšie a môžu poskytnúť viac flexibility pre vašu dovolenku.

Je dôležité mať na pamäti, že Jamajka ponúka skvelú fúziu kultúry, histórie a prírody. Preto mnoho návštevníkov navrhuje, aby ste si preskúmali svoje možnosti a strávili čas aj mimo Rick's Café. Okolie Negrilu, kde sa nachádza Rick's Cafe, ponúka mnoho iných skvelých miest, ktoré by ste mali vidieť. Väčšina z nich poskytuje podobné výhľady na Karibské more a nádherné slnko.

Celkovo, Jamajka je skvelým miestom pre dovolenku, plnú zábavy a relaxu. A ubytovanie v blízkosti Rick's Cafe vám prináša to úplne najlepšie z tohto ostrova. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete zostať, budete mať príležitosť zažiť to najlepšie z Jamajky, vrátane nezabudnuteľných západov slnka a jedinečnej jamajskej kultúry.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je ikonický bar na Jamajke, ktorý ponúka nádherný výhľad na západy slnka a pozorovanie cliff divingu. Pre mnohých je to miesto, ktoré by si nemali nechať ujsť, keď navštívia Jamajku.

Ak sa chystáte na Jamajku a chcete navštíviť Rick's Cafe, prvé, čo potrebujete urobiť, je zohnať si letenku. Jamajka je populárna turistická destinácia a letenky sa môžu viacmenej líšiť v závislosti na ročnom období a aktuálnych ponukách. Väčšina letov na Jamajku prichádza do hlavného mesta Kingston alebo Montego Bay. Ak chcete navštíviť Rick's Cafe, bude pre vás najlepšie vylodiť sa v Montego Bay, ktoré je vzdialené asi 80 km od Negrilu, kde sa bar nachádza.

Po príchode do Montego Bay vás čaká asi hodinová cesta na Negril. Cestou si užijete panoramatické výhľady na pobrežie a zaujímavosti, ktoré ponúka Jamajka. Keď dorazíte do Negrilu, nájdete Rick's Cafe na útesoch pri mori. Od letiska v Montego Bay to trvá približne 1,5 až 2 hodiny, aby ste sa tam dostali, takže sa uistite, že máte dostatočný čas na svoj návštevu.

Samotný Rick's Cafe je úžasný bar so živou hudbou, fantastickými koktejlmi a najdôležitejšie sú jeho terasy na útesoch s ohromujúcim výhľadom na more. Najlepší čas na návštevu je v podvečer, keď sa môžete pozrieť na západ slnka a ťažiť z atmosféry. Ak chcete vzrušenie, na Rick's Cafe sa každý deň koná cliff diving (skoky z vysokých útesov do vody), a môžete sa zapojiť do tohto adrenalínového športu, ak máte odvahu.

Nezabudnite si užiť Rick's Cafe mojito alebo nejaký iný kokteil, medzi ktoré patrí aj klasik ako pina colada. Atmosféra je tu skvelá a keď sa zotmení, môžete sa dokonca zahriať na tanečnom parkete.

Rick's Cafe je skutočne unikátnym miestom, kde môžete stráviť príjemný večer v príjemnej atmosfére. Keď už budete mať svoju letenku, nezabudnite pridať Rick's Cafe na svoj zoznam miest, ktoré musíte navštíviť na Jamajke. Budete o tom rozhodne ľutovať!


Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Rick's Cafe


1. Aké sú otváracie hodiny Rick's Cafe na Jamajke?
- Rick's Cafe na Jamajke je otvorený denne od 12:00 do 21:00 hod.

2. Aká je vstupná cena do Rick's Cafe?
- Vstupné do Rick's Cafe sa neplatí. Vstup do baru a reštaurácie je voľný.

3. Aké typy jedál a nápojov sú k dispozícii v Rick's Cafe?
- V Rick's Cafe je k dispozícii široká ponuka jedál, ako sú morské plody, steak, karibské špeciality a rôzne druhy nápojov vrátane koktejlov a miestneho rumu.

4. Ako sa dostanem do Rick's Cafe z MoBay alebo Ocho Rios?
- Najlepším spôsobom, ako sa dostať do Rick's Cafe z oblasti MoBay alebo Ocho Rios, je taxíkom alebo autobusom.

5. Aké atrakcie môžem vidieť v Rick's Cafe?
- V Rick's Cafe môžete vidieť skákačov z výšok, ktorí skáču do oceánu zo 12-metrového pristávacieho pódia. Okrem toho si môžete vychutnať nádherný výhľad na karibské more.

6. Je potrebné si rezervovať miesto v Rick's Cafe?
- Nie je potrebné rezervovať si miesto v Rick's Cafe. Môžete prísť kedykoľvek počas otváracích hodín.

7. Je Rick's Cafe klimatizovaný?
- Nie, Rick's Cafe nie je klimatizovaný, ale interiér je dobre vetraný prírodnými vetracími otvormi.

8. Môžem v Rick's Cafe platiť kreditnou kartou?
- Áno, v Rick's Cafe môžete platiť kreditnou kartou. Všimnite si však, že môže byť prijatá iba istá kategória kariet.

9. Aké sú miestne atrakcie v okolí Rick's Cafe?
- V okolí Rick's Cafe sa nachádza mnoho miestnych atrakcií, ako sú Seven Mile Beach, YS Falls a Dunn's River Falls.

10. Akékoľvek ďalšie informácie by som mal vedieť o návšteve Rick's Cafe?
- Odporúča sa, aby ste si priniesli kúpacie plavky a opaľovací krém, ak plánujete skákať do vody zo skokanského pódia. Tento 12-metrový skok je osviežujúci a úžasným zážitkom. Nezabudnite tiež svoj fotoaparát, aby ste zachytili okamžiky svojej návštevy v tomto úžasnom mieste.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky