Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Kanada Mont-Tremblant

Letenka Kanada Mont-Tremblant


Kanada je krajom, ktorý je plný prírodných krás a nezabudnuteľných zážitkov. Jeden z najkrajších oblastí, ktorý sa nachádza v provincii Quebec, je Mont-Tremblant. Ak sa rozhodnete navštíviť túto oblasť, určite nebudete ľutovať.

Ako sa dostať do Mont-Tremblantu?

Najlepším spôsobom, ako sa dostať do Mont-Tremblantu, je cez letisko Mont-Tremblant International Airport (YTM). Letenky sú k dispozícii z celého sveta vrátane Európy. Často sa stáva aj to, že cesty turistov vedú cez Montreál a potom pokračujú po ceste. Ak cestujete autami, potom vzdialenosť z Montreálu do Mont-Tremblantu je zhruba 130 km.

Mont-Tremblant - kráľovstvo pre milovníkov zimného športu

Mont-Tremblant je známe svojimi lyžiarskymi strediskami a nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré ponúka turistom. Medzi najlepšie lyžiarské strediská patrí Mont-Tremblant Ski Resort, ktoré je jedným z najväčších lyžiarskych stredísk v Kanade. Stredisko ponúka množstvo možností na lyžovanie pre začiatočníkov a pokročilých lyžiarov. Okrem lyžovania môžete v Mont-Tremblante vyskúšať aj ďalšie zimné športy, ako napríklad bežky na úžasne upravených zjazdovkách.

Prírodné krásy Mont-Tremblantu

Mont-Tremblant má okrem lyžovania a zimných športov množstvo prírodných krás, ktoré sa oplatí vidieť. Medzi zaujímavé miesta patrí jazero Mont-Tremblant, ktoré je obklopené horami a lesmi. V lete môžete využiť jazero na kúpanie, v zime sa tu môžete pokochať zimnou krajinou.

Ďalším zaujímavým miestom v oblasti je park Mont-Tremblant Provincial Park, ktorý ponúka nekonečné množstvo príležitostí na turistiku a cykloturistiku. Park je rozdelený na niekoľko oblastí a v každej z nich sa nachádza množstvo zaujímavostí.

Mont-Tremblant - malé mestečko s veľkou históriou

Mont-Tremblant sa nachádza v krásnej prírodnej oblasti, ktorá ponúka množstvo zaujímavých miest. Okrem toho, že tu môžete vyskúšať množstvo zimných športov, môžete si tiež prehliadnuť históriu tohto krásneho mestečka. V Mont-Tremblante sa nachádza množstvo historických miest a pamiatok, ktoré si určite nechcete nechať ujsť.

Celkové hodnotenie

Mont-Tremblant je krásnym miestom, ktoré ponúka množstvo zimných športov a prírodných krás. Turisti si užijú fantastické zážitky a podieľajú sa na krásnej prírode a histórii tohto mestečka. Nezabudnite rezervovať svoje letenky na Mont-Tremblant International Airport (YTM) a zažite neopakovateľný dovolenkový zážitok v Kanade.


Počasie Kanada Mont-Tremblant


Mont-Tremblant je malé mestečko nachádzajúce sa na severe Kanady. Klima v tejto časti krajiny je veľmi chladné a zimné. Zimy sú veľmi dlhé a tvrdé, s vysokými snehovými nánosmi. Letá sú krátke a chladné, s nízkou vlhkosťou.

V lete je priemerná teplota v oblasti Mont-Tremblant približne 20 °C počas dňa a klesá na približne 10 °C v noci. Zimy sú veľmi chladné, so snehovými nánosmi a teplotami klesajúcimi na približne -15 °C.

Vzhľadom na oblasť, v ktorej sa nachádza Mont-Tremblant, je dôležité brať do úvahy slnečné žiarenie. Vo väčšine oblastí Kanady je veľmi vysoká expozícia ultrafialovému žiareniu, ktoré môže viesť k popáleninám na koži. Je dôležité chrániť sa pred slnkom a používať kvalitné opaľovacie krémy s vysokým SPF faktorom.

Ak plánujete návštevu Mont-Tremblant, najlepším obdobím je zimná sezóna, keď mesto ponúka skvelé podmienky pre lyžovanie a snowboarding. V lete vás očarí krásna príroda a príležitosti na outdoorové aktivity ako turistika, cyklistika a golf.

Vývoj počasia v oblasti Mont-Tremblant môže byť veľmi nevyspytateľný a rýchlo meniť. Pred každou návštevou by ste mali sledovať predpoveď počasia a pripraviť sa na zmeny teploty a poveternostné podmienky.

V každom prípade je Mont-Tremblant krásne miesto s fantastickou prírodou a množstvom aktivít na ponúkanie pre turistov. Bez ohľadu na ročné obdobie, Mesto vás určite očarí svojou krásou a nezabudnuteľnými zážitkami.


Dovolenka Kanada Mont-Tremblant


Dovolenka v Kanade v Mont-Tremblant

Ak hľadáte nezabudnuteľnú dovolenku v prírode, kanadské letovisko Mont-Tremblant je presne to, čo hľadáte.

Mont-Tremblant leží v kanadskom území Quebec a je charakteristický svojimi zasnúbenými horami a nádherným jazerom. Toto miesto ponúka výborné lyžovanie, turistiku a množstvo atrakcií pre všetkých.

Pre milovníkov lyžovania je Mont-Tremblant nebeským miestom, v ktorom môžete stráviť dni na zasnúbených zjazdovkách a snowboardových tratiach. S vyše 600 akresami terénu a 96 zjazdovkami ponúka toto letovisko niečo pre každého.

Mimo zimného obdobia je Mont-Tremblant vhodný pre turizmus a príjemné prechádzky v prírode. Letovisko je domovom pre množstvo druhov flóry a fauny, ktoré sa neustále objavujú počas výletov a turistických ciest.

Jedným z najzaujímavejších zážitkov, ktoré môžete mať v Mont-Tremblant, je prechádzka okolo jazera. Sú tu neuveriteľné výhľady na zasnúbené hory a jazero, ktoré dodáva miestu neskutočný prírodný klenot.

Okrem lyžovania a turistiky si môžete užiť skvelú atmosféru, ktorú ponúka Mont-Tremblant v mestečku s rovnakým menom. Nachádza sa tu množstvo reštaurácií, bistro, barov a obchodov, ktoré ponúkajú nevšedné zážitky. Večerom sa mestský park premení na miesto s večerným programom a nočným životom pre všetkých.

Mont-Tremblant je skutočným prírodným klenotom v Kanade a je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú oddych od ruchu mesta a všedného dňa. Táto dovolenka ponúka niečo pre každého a zanechá u vás nezabudnuteľné zážitky a spomienky.


Najčastejšie otázky a odpovede Kanada Mont-Tremblant


1. Ako sa dostanem do Mont-Tremblant z letiska v Montreali?
Odpoveď: Najlepšou možnosťou je najať si auto alebo využiť autobusovú dopravu.

2. Môžem ísť na lyžiach alebo snowboarde v Mont-Tremblant?
Odpoveď: Áno, Mont-Tremblant je populárne stredisko na zimnú rekreáciu.

3. Kedy je najlepší čas na návštevu Mont-Tremblantu?
Odpoveď: Najlepšie obdobie na návštevu Mont-Tremblantu je zimné mesiace pre lyžovanie a snowboarding a letné mesiace pre turistiku a iné aktivity na vonku.

4. Je Mont-Tremblant vhodný pre rodiny s deťmi?
Odpoveď: Áno, Mont-Tremblant má vynikajúce zariadenia pre rodiny s deťmi.

5. Aké sú najlepšie ubytovacie možnosti v Mont-Tremblant?
Odpoveď: Existuje veľa možností ubytovania v Mont-Tremblant, od hotelov až po súkromné chaty a apartmány.

6. Čo robiť v Mont-Tremblant okrem lyžovania a snowboardingu?
Odpoveď: Okrem zimných športov je v Mont-Tremblant veľa aktivít, ako napríklad turistika, cyklistika, vodné aktivity a golfová ihriska.

7. Je Mont-Tremblant drahší ako iné strediská zimnej rekreácie?
Odpoveď: Mont-Tremblant môže byť o niečo drahší ako niektoré iné strediská, ale ponúka aj vyššiu kvalitu zariadení a služieb.

8. Kedy sa konajú najväčšie podujatia v Mont-Tremblantu?
Odpoveď: V Mont-Tremblantu sa koná mnoho podujatí celoročne, vrátane Medzinárodného festivalu blues a jazzu v lete a Svetového pohára v alpskom lyžovaní v zime.


Ubytovanie Kanada Mont-Tremblant


Mont-Tremblant je úchvatné miesto v srdci Québecu v Kanade a je známe svojimi krásnymi lyžiarskymi zjazdovkami a horskou scenériou. Toto miesto je rovnako aj ideálnym miestom pre oddych a užívanie si prírodného klenotu, ktorý sa na vás tu ponúka. Ak sa chystáte navštíviť túto oblasť, potrebujete si vybrať ubytovanie, ktoré zodpovedá vašim potrebám a rozpočtu. V tomto článku vám prinášame niekoľko možností ubytovania Mont-Tremblant.

Hotel a spa Le Westin Resort & Spa:
Tento hotel sa nachádza priamo na svahu a ponúka 122 izieb a apartmánov, ktoré sú zariadené v modernom štýle. K dispozícii je kúpeľňa so spa, fitnesscentrum, reštaurácia a bar. Tento hotel je ideálny pre tých, ktorí hľadajú super služby a pohodlné ubytovanie.

Fairmont Tremblant:
Toto prestížne ubytovanie sa nachádza v centre Mont-Tremblant a ponúka 314 izieb a apartmánov. V hoteli sa nachádza kúpelňa so spa, fitnesscentrum, rezervačná služba, konferenčné priestory, reštaurácie a bary. Hostia si tu užijú dokonalé pohodlie v chutnom luxuse.

Auberge La Maison de Bois:
Ak hľadáte ubytovanie na kľudejších miestach, máte radi vintage štýl a romantiku, Auberge La Maison de Bois je skvelou voľbou. Táto ubytovňa sa nachádza v blízkosti zjazdoviek a ponúka osem izieb s výhľadom na hory. Hostia sa tu budú cítiť ako v dome doma a môžu sa tešiť na jedinečný zážitok.

Sommet des Neiges:
Sommet des Neiges hotel sa nachádza priamo pri svahu a ponúka 127 izieb a apartmánov s výhľadom na hory a priľahlé obce. Tu si môžete najlepšie užiť výhľad na okolitú prírodu z vašej verandy. Hostia môžu jednoducho relaxovať v kúpelni so spa, popíjať šampanské pod hviezdami či objavovať okolité zábavné atrakcie.

Chateau Beauvallon:
Tento hotel sa nachádza v krásnom prostredí a ponúka jednoduchý prístup k zjazdovkám. Oferuje elegantnú a súčasnú atmosféru a to všetko v nezabudnuteľnom klenotíku v lesoch. Hostia si môžu užívať vrelý bazén a kúpelné procedúry v kúpeľni so spa.

Mont-Tremblant je poklad, ktorý môže hostiť v Kanade objaviť. Mont-Tremblant ponúka neopakovateľné skúsenosti a krásu horského prostredia, pričom ponúka širokú škálu možností ubytovania, ktoré sa prispôsobí vašim potrebám. Bez ohľadu na to či si vyberiete hotel alebo apartmán, vo väčšine prípadov získate nadštandardný servis a pohodlie. Nejadritejší spôsob, ako začať plánovať svoju cestu do Mont-Tremblantu, je vybrať si ubytovanie, ktoré vám poskytne základňu pre vstup do oblasti a urobiť ďalšie plány odtiaľ. Nech sa stane čokoľvek, hostia tohto úžasného miesta si môžu byť istí, že ich očakávajú nezabudnuteľné zážitky.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky