Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Katar Banana Island Resort

Letenka Katar Banana Island Resort


Letenka do Kataru a následne na ostrov Banana Island Resort je cesta k dokonalému oddychu v luxusu a pohodlí.

Katar je prekrásna krajina v Ázii, ktorá sa môže pochváliť modernými mrakodrapmi a zaujímavými atrakciami. Banana Island Resort sa nachádza len 20 minút lodou od hlavného mesta Dauhá a predstavuje nádherné útočisko pre tých, ktorí hľadajú relax v okolí azúrového mora.

Resort na Banana Islande ponúka návštevníkom dokonalý pomer relaxácie a aktivít. Možno sa budete chcieť len len uchýliť sa k pláži a dať si kokteil v strede malebnej prírody, ale môžete aj vyskúšať rôzne vodné športy alebo sa zúčastniť výletu na miestne rybárske lode.

Pre tých, ktorí hľadajú oddych, je Banana Island Resort ideálnou voľbou. K dispozícii je vynikajúci pobyt v luxusných bungalovoch, kde sa môžete zrelaxovať v súkromí a užiť si nezabudnuteľné výhľady na oceán. K dispozícii je aj služba spa, kde môžete zažiť rôzne procedúry a masáže.

Pre tých, ktorí sa chcú oboznámiť s miestnou kultúrou, je Katar ideálnym miestom na návštevu množstva kultúrnych pamiatok a miestnych trhov. Taktiež si môžete dovoliť výlet na púšť a ochutnať klasické miestne jedlá.

Celkovo, Banana Island Resort je skutočné dobrodružstvo do miesta, kde sa môžete oddýchnuť v úplnom luxuse. Získajte svoju letenku do Kataru a dovoľte si niečo nezabudnuteľné. Ak hľadáte miesto s pokojom, luxusom a miestom na oddych, Banana Island Resort je pre vás ideálnou voľbou.


Najčastejšie otázky a odpovede Katar Banana Island Resort


Otázka: Aké sú alternatívy dopravy z letiska na Banana Island?
Odpoveď: Cestujúci môžu využiť súkromné lode, trajekty alebo automobily.

Otázka: Je v rezorte dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie?
Odpoveď: Áno, v celom rezorte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie.

Otázka: Poskytuje Banana Island Resort plážové služby, ako napríklad lehátka a slnečníky?
Odpoveď: Áno, na pláži sa nachádzajú lehátka a slnečníky, ktoré si môžu hostia bezplatne zapožičať.

Otázka: Mám alergiu na niektoré potraviny, budú reštaurácie schopné mi poskytnúť vhodné alternatívy?
Odpoveď: Áno, reštaurácie rezortu sú informované o potravinách, ktoré môžu spôsobiť alergické reakcie a sú schopné poskytnúť alternatívy.

Otázka: Je možné organizovať svadbu na Banana Island Resort?
Odpoveď: Áno, rezort ponúka možnosť organizovať svadby na jeho exkluzívnych miestach na pláži.

Otázka: Aké sú možnosti relaxácie v Banana Island Resort?
Odpoveď: Rezort má wellness centrum s ​​saunou, parnými kúpeľmi, masážami a inými relaxačnými službami. Okrem toho môžu hostia využiť aj rôzne vodné aktivity, ako sú kajaky alebo jazdu na lodi.

Otázka: Môžem si odvézt domov suveníry z Banana Island Resort?
Odpoveď: Áno, v rezorte sa nachádza obchod so suvenírmi, kde si hostia môžu kúpiť rôzne produkty a darčeky na pamiatku.

Otázka: Má Banana Island Resort posilňovňu?
Odpoveď: Áno, v rezorte sa nachádza moderná posilňovňa s ​​rôznorodým tréningovým vybavením.


Počasie Katar Banana Island Resort


Katar Banana Island Resort je luxusný rezort, ktorý sa nachádza na malom súostroví v Zálive. Tento ostrov je spojený s hlavným mestom Dauha pomocou trajektu a je obklopený nádhernými plážami a krištáľovo čistou vodou Zálivu.

Počasie na Banana Island Resort je príjemné po celý rok, vďaka miernemu podnebiu a nízkym zrážkam. V lete sa teploty môžu vyšplhať až na 43 stupňov Celzia, ale díky pobrežnej infraštruktúre a dostatočnej zásobe ochladzujúcej vody v hotelovom bazéne, sa hostia nemusia báť prehriatia. V zime je teplota miernejšia a slnečné dni sú stále bežné. Miera vlhkosti vzduchu sa pohybuje od 60% do 80%, ale nie je to natoľko vysoké, aby ovplyvnilo pohodlie hostí.

Pláže na Banana Island sú nádherné a vhodné na plávanie, potápanie, ale aj na rôzne vodné športy. Voda na pláži je krásne jasná a priezračná s teplotou okolo 28 stupňov Celzia. V blízkosti ostrova sa nachádza množstvo malých súostroví, ktoré si môžete pozrieť na organizačných výletoch. Rezort tiež ponúka privátne plavby a vodné športy v okolí.Zahraniční turisti by však mali byť opatrní a dodržiavať miestne tradície a zákony.

Celkovo, počasie na Banana Island Resort ponúka ideálne prostredie na relaxáciu a oddych, a to počas celého roka. Krásne pláže, jasná voda a nízka vlhkosť sú perfektným prostredím na všetky vonkajšie aktivity, a ešte k tomu sú tu mnohé aktivity, ktoré stvoria uspokojivý zážitok izolovaného ostrova. Ak plánujete návštevu Kataru, určite si nenechajte ujsť Banana Island Resort.


Dovolenka Katar Banana Island Resort


Katar je zaujímavou krajinou pozostávajúcou z púšte, kamenných vrchov a pláží s jemným bielym pieskom. Banana Island Resort sa nachádza na ostrove Banana Island, ktorý je jeden z najkrásnejších ostrovov v Arabskom zálive. Táto dovolenková destinácia ponúka jedinečné zážitky a luxusné pohodlie.

Ak sa chystáte na Banana Island Resort, môžete si vybrať z 141 izieb a apartmánov. Všetky sú moderné a elegantné navrhnuté s využitím prírodných materiálov a sú doplnené o najmodernejšie technológie. Z izieb a apartmánov si môžete vychutnať výhľad na more alebo na zelenú prírodu ostrova.

Resort má niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú rôzne chute z celého sveta. Najlepšie jedlo môžete ochutnať v reštaurácii Azraq, ktorá ponúka tamur a líči ovocie (miestne ovocie) a grilované morské plody.

Ak hľadáte oddych v rezorte, Banana Island Resort má dva bazény a vírivky na relaxáciu. Resort ponúka aj exkluzívnu pláž. Pláž je pre všetkých hostí a ponúka všetky luxusné vybavenie.

Ďalšie aktivity zahŕňajú plachtenie na lodi a člnoch, vodné športy, rybolov, golf, tenis a lekcie strieľania. V rezorte si môžete objednať aj vlastné súkromné pikniky, ktoré zahrňujú košík plný jedla a vína.

Nakoniec, Banana Island Resort ponúka aj relaxačný a zdravotnícky program v centre Anantara Spa. Môžete si objednať masáže, ošetrenia tela alebo navštíviť saunu.

Dovolenka v Banana Island Resort v Katar by bola pre každého zážitkom. Ponúka všetky luxusné vybavenie, ktoré si hostia môžu predstaviť. Všetky aktivity sú plne organizované a ponúkajú zážitky, ktoré sa navždy zapamätajú.


Ubytovanie Katar Banana Island Resort


Katar Banana Island Resort sa nachádza v malebnom zálive, len 10 minút loďou od mestskej zástavby Dauha. Tento resort ponúka luxusné ubytovanie a širokú škálu zábavy a relaxačných aktivít.

Celkové ubytovanie na Banana Island Resort je veľmi elegantné a moderné. Sú k dispozícii 141 izieb, apartmánov a vile, ktoré sú vybavené zariadením najvyššej kvality. Každá izba má vlastnú terasu alebo balkón a výhľad na modré more. Spánok tu bude pre hostí jedinečný zážitok.

Hostia budú môcť využívať aj vlastnú pláž, ktorá je ideálna na slnenie, plávanie alebo rôzne vodné športy, ako napríklad potápanie alebo surfovanie. Relaxačné služby sú k dispozícii aj v špičkovom Rezort Spa, ktorý ponúka množstvo masáží, kúpeľné procedúry, hammam, parný kúpeľ a fitness centrum.

Pre hostí, ktorí hľadajú ešte viac zábavy, Banana Island Resort ponúka niekoľko reštaurácií, barov a klubov, kde sa môžu hostia stretnúť a užiť si naplno. Slávnostné večere alebo pikniky na pláži sú tiež k dispozícii pre hostí, ktorí si chcú vychutnať kulinárske lahôdky.

Pre rodiny s deťmi, Banana Island Resort ponúka aj rad aktivít pre najmenších. Sú k dispozícii napríklad detský bazén, deti klub a škola plávania, kde sa vaše deti môžu naučiť plávať.

Všetky tieto prvky robia z Banana Island Resort jedno z najluxusnejších miest na dovolenku a tiež jedno z najpopulárnejších katarských resortov. Ak hľadáte mimoriadne ubytovanie a zábavu, Banana Island Resort je miesto, ktoré by ste nemali premeškať pri vašej návšteve Dauha.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky