Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Mexiko Playa Zicatela

Počasie Mexiko Playa Zicatela


Mexiko Playa Zicatela je známa svojim krásnym, ale aj veľmi extrémnym počasím. Nachádza sa na jihu Mexika, v štáte Oaxaca, a je obľúbená destinácia pre surfovanie.

Väčšinu roka je Playa Zicatela pokrytá horúcim a vlhkým počasím. Letá tu bývajú veľmi horúce a suché s teplotou dosahujúcou až 35 stupňov Celzia. V zime teploty klesajú, ale aj v tejto sezóne sa tešte na teploty v rozmedzí 25 až 30 stupňov Celzia. Slnko tu svieti takmer celý rok, čo robí z tejto oblasti ideálne miesto pre dovolenku. Dlhé dni plné slnečného svitu sú pre mnoho dovolenkárov jedným z najväčších lákadiel oblasti.

Avšak, Playa Zicatela sa nemusí pochváliť len krásnym počasím. Z tohto dôvodu je táto oblasť veľmi populárna medzi surfermi. Väčšinou ide o mladých a odvážnych turistov, ktorí hľadajú talenty na vyniknutie na vlnách. Toto miesto je totiž domovom niektorých z najväčších a najnebezpečnejších vĺn v celom Mexiku, s výškou až 15 metrov! Preto sa hora lávy, ktorá prevyšuje morskú hladinu, získala pomenovanie „Mexický trubadúr“.

Playa Zicatela však neponúka len surfovanie. Turisti si môžu užiť aj prechádzky na pláži, ktorá ponúka krásne pohľady na horúce slnko a modré more. Pláž je veľmi rozsiahla a ponúka priestor pre rôzne športy, akými sú napríklad plážový volejbal, futbal alebo basketbal. Občas tu môžete dokonca vidieť aj delfíny a iné morské hviezdy.

Okrem toho sú turistické miesta v okolí neskutočne krásne a ponúkajú návštevníkom nezabudnuteľné zážitky. V blízkosti Playa Zicatela sú rôzne chránené rezervácie a národné parky, ktoré sú domovom mnohých druhov rastlín a zvierat, vrátane mnohých endemických druhov Mexika.

Celkovo Playa Zicatela je veľmi krásne miesto, ktoré ponúka prekrásne počasie a množstvo možností pre zábavu a oddych. Ak hľadáte miesto pre dovolenku s vlnami, modrou priehľadnou vodou a krásnym slnečným počasím, Playa Zicatela je ideálnou voľbou.


Letenka Mexiko Playa Zicatela


Playa Zicatela je jednou z najznámejších pláží na pacifickom pobreží Mexika. Táto pláž sa nachádza v meste Puerto Escondido, ktoré sa nachádza v štáte Oaxaca. Playa Zicatela je obľúbeným miestom pre surfovanie, ktoré privádza krajiny do Mexika. Ak plánujete návštevu Playa Zicatela, pravdepodobne hľadáte príležitosť kúpiť si letenku Mexiko Playa Zicatela. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko faktov o letenke Mexiko Playa Zicatela.

Letenka

Letenku Mexiko Playa Zicatela môžete kúpiť buď online alebo prostredníctvom travel agentov. Cena letenky sa líši v závislosti od sezóny a dátumu odletu. Vo všeobecnosti je najlepšie plánovať svoju cestu do Mexika v období mimo turistickej sezóny. To vám môže ušetriť veľa peňazí na letenkách a ubytovaní.

Letisko

Letisko, ktoré je najbližšie k Playa Zicatela, sa nachádza v Puerto Escondido, kde sa môžete dostať autobusom alebo taxíkom na pláž. Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré ponúkajú letecké spojenia medzi Mexikom a Puerto Escondido, napríklad Aeroméxico a VivaAerobus. Let z Mexika do Puerto Escondido trvá približne 1,5 hodiny.

Ubytovanie

V Playa Zicatela nájdete množstvo možností ubytovania. Od luxusných resortov až po malé penzióny, všetko závisí od vašich preferencií a rozpočtu. Odporúčame vám, aby ste sa rozhodli pre ubytovanie, ktoré je blízko k pláži, aby ste si mohli každý deň vychutnať prekrásny výhľad na more.

Aktivity

Playa Zicatela je známa svojou surfovou scénou, ale ponúka aj množstvo ďalších aktivít. Môžete si prechádzať po pláži, kúpať sa v mori alebo si objednať masáž pouličného maséra. V blízkosti Playa Zicatela nájdete aj množstvo reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať tradičnú mexickú kuchyňu a koktaily.

V záverečnej myšlienke, ak sa chystáte na dovolenku a máte radi pláže, surfovanie a krásnu prírodu, Playa Zicatela by nemala chýbať na vašom zozname destinácií. S letenkou Mexiko Playa Zicatela si budete môcť užiť prírodnú krásu tejto pláže a okolitého prostredia. Tu nájdete všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľnú dovolenku v Mexiku.


Najčastejšie otázky a odpovede Mexiko Playa Zicatela


Otázky:

1. Aké je počasie v Playa Zicatela v Mexiku?
2. Kde sa nachádza Playa Zicatela a ako sa tam dostať?
3. Aké sú najlepšie pláže v okolí Playa Zicatela?
4. Je Playa Zicatela vhodná na surfovanie?
5. Aké sú turistické atrakcie v Playa Zicatela a okolí?
6. Aké je miestne jedlo a kde sa dá najlepšie ochutnať?
7. Koľko stojí ubytovanie v Playa Zicatela?
8. Aké zvyky a kultúra sú v Playa Zicatela najvýraznejšie?
9. Je Playa Zicatela bezpečné miesto pre turistov?
10. Aké sú najlepšie mesiace na návštevu Playa Zicatela?

Odpovede:

1. V Playa Zicatela je teplé a vlhké tropické podnebie, s teplotami od 25 do 35 stupňov Celzia.
2. Playa Zicatela sa nachádza na juhu Mexika, v štáte Oaxaca, a je možné tam dostať sa vlakom, autobusom alebo lietadlom.
3. Okolo Playa Zicatela sa nachádza množstvo krásnych pláží, vrátane Playa Principal, Carrizalillo Beach a Puerto Angelito.
4. Playa Zicatela je považovaná za jedno z najlepších miest na svete pre surfovanie, s vlnami, ktoré dosahujú až 4 metre vysoké.
5. Medzi najpopulárnejšie turistické atrakcie v Playa Zicatela patrí návšteva biotopického parku Laguna de Manialtepec a archeologických najdišť v blízkosti mesta Monte Alban.
6. Mexická kuchyňa je bohatá na chuť a zápach rôznych korenín a byliniek. Najlepšie miesta na ochutnanie miestneho jedla sú tradičné reštaurácie a uličné stánky.
7. Ceny ubytovania v Playa Zicatela sú zvyčajne pomerne nízke, pričom sa pohybujú v rozmedzí od 20 do 200 dolárov za noc.
8. Mexiko má veľmi bohatú kultúru s dlhou históriou a tradíciami. Medzi najvýraznejšie zvyky patrí slávnosť Día de los Muertos (Deň mŕtvych).
9. Playa Zicatela je považovaná za bezpečné miesto pre turistov, ale je dôležité byť obozretný a informovať sa o aktuálnych bezpečnostných opatreniach.
10. Najlepšie obdobie na návštevu Playa Zicatela je v zimnom období, od decembra do marca, keď je teplota príjemná a množstvo turistov menej.


Dovolenka Mexiko Playa Zicatela


Mexiko je krajina čudovitých pláž, kultúrnej a historické dedičstva, prírodných krás a známeho tequily. Zaujal vás tento kraj a chceli by ste s rodinou alebo priateľmi stráviť nádhernú dovolenku? Potom sa vydajte na Playa Zicatela, jednu z najlepších pláží v Mexiku.

Playa Zicatela sa nachádza v meste Puerto Escondido na juhu Mexika. Táto pláž sa nachádza v Tichom oceáne, kde sa prílevy a odtoky vody vďaka prílivovým vlnám dostanú do výšky až 20 stôp. Preto je táto pláž ideálnym miestom pre surfovanie.

Okrem toho, na Playa Zicatela nájdete množstvo plážových reštaurácií a obchodov, kde si môžete kúpiť suveníry a vonné oleje. Okrem toho, pre tých, ktorí radi počúvajú hudbu a tancujú, sa každú nedeľu koná zábavný tanečný festival.

V Puerto Escondido sa tiež nachádzajú iné pláže, ktoré sa určite oplatí vidieť. Playa Carrizalillo je ideálna pre ľudí, ktorí milujú jemný piesok a vodu bez prílivových vĺn. Playa Marinero je známa pre svoje pobrežie s malými reštauráciami a obchodmi.

Keď to bude čas na niečo výnimočné vychutnajte si západ slnka nad horizontom, alebo vyskúšajte nákupy na trhu, na ktorom sa nachádza množstvo mäsiarskych stánkov, kde si môžete ochutnať miestnu kuchyňu. Rovnako v Puerto Escondido nájdete aj množstvo barov a nočných klubov, kde si nezabudnuteľne zaspomínate na miestnych ľudí a skvelú náladu.

Playa Zicatela a celé Puerto Escondido je miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku jednoducho oddychujúc a užívať si vodu, piesok a slnko Mexika. Tak sa vydejte na cestu a užite si krásy tejto krajiny!


Ubytovanie Mexiko Playa Zicatela


Ak hľadáte na vašom ďalšom dovolenkovom mieste krásne pláže, vynikajúce jedlo a zábavu, mali by ste zvážiť Mexiko, konkrétne Playa Zicatela. Táto oblasť je situovaná na pobrezí Pacifik neďaleko mesta Puerto Escondido a môže vám ponúknuť všetko, po čom túžite na dovolenke.

Čo sa týka ubytovania, Playa Zicatela má skvelé možnosti pre každý rozpočet a vkus. Ak hľadáte luxusné ubytovanie, niektoré z najlepších hotely v Playa Zicatela sa nachádzajú priamo na pláži a ponúkajú krásne výhľady na Tichý oceán. Vyberte si hotel Playa Zicatela, Club Intrawest alebo Grand Mayan, tento typ ubytovania vám ponúka komfort, štýl a prvotriedne služby.

Ak hľadáte ubytovanie za rozumnejšiu cenu, máte v Playa Zicatela množstvo možností pre hostely a budovy, ktoré poskytujú jednoduchú ale pohodlnú atmosféru. Niektoré z týchto ubytovacích zariadení ponúkajú skvelú polohu priamo na pláži s nádherným výhľadom na oceán a s prístupom k rôznym vodným aktivitám, ako sú surfovanie a kajakárske výlety. Väčšina z týchto ubytovaní ponúka dobré služby a priateľskú atmosféru, v ktorej si užijete dovolenku dobrej nálady.

V Playa Zicatela sú aj nezávislé apartmány, ktoré môžete prenajať bez priamej interakcie s personálom hotela alebo hostelu. Táto možnosť by bola vhodná pre tých, ktorí by radšej mali viac súkromia a väčšiu nezávislosť.

Čo sa týka cien za ubytovanie, v Playa Zicatela môžu byť ceny pomerne rozmanité. Za luxusné hotely môžete očakávať ceny, ktoré sa pohybujú okolo 200-300 USD za noc až po 2000 USD za noc v niektorých najluxusnejších hoteloch na obzore. Hostely a iné jednoduché ubytovacie možnosti sa pohybujú od 20-30 USD za noc, čo znamená, že Playa Zicatela môže byť prístupná pre každý rozpočet.

Ak plánujete navštíviť Mexiko v najbližšej dobe, nezabudnite zvážiť Playa Zicatela ako skvelú a exotickú destináciu. S jeho nádhernými plážami, skvelou kuchyňou a jedinečnou atmosférou si tu môžete užiť nezabudnuteľnú dovolenku. Berte na vedomie, že najlepšie ubytovanie sa často vypredáva veľmi rýchlo, takže urobte rezerváciu vopred, aby ste sa vyhli sklamaniu.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky