Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Seychely Anse Major

Dovolenka Seychely Anse Major


Seychely, ostrovný raj v Indickom oceáne, sú známe pre svoje prekrásne pláže a luxusné letoviská. Anse Major, nachádzajúce sa na ostrove Mahé, predstavuje jeden z najkrásnejších klenotov na Seychelách.

Anse Major je spojená so zvyškom ostrova iba po mori alebo po 2-hodinovej pešej prechádzke prírodnými lesmi. Cesta k tejto pláži je však rozhodne stojí za to. Počas prechádzky budete môcť obdivovať nádherné panorámy a dotknúť sa prírodné krásy Seychel.

Ako prvý vás upúta oblúkovitá belo piesočnatá pláž a tyrkysovo-modré more. Okolo pláže sa tiahnu po stranách vysoké útesy zarastené bujnou tropickou vegetáciou. Na pláži môžete relaxovať na lehátkach a kúpať sa v priezračnom mori alebo sa vydať na prieskum okolia.

Tento plážový raj ponúka aj rôzne aktivity, ako napr. potápanie a šnorchlovanie, čo vám umožní objavovanie podvodného sveta Seychel. Nezabudnite si však priniesť vodu a občerstvenie, pretože v okolí neexistuje žiadna reštaurácia alebo obchod.

Na Anse Major si však môžete užiť aj picknick so svojimi priateľmi alebo rodinou. V blízkosti pláže sa nachádza malá chatrča so stolom a lavicami, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si občerstvenie.

Ak hľadáte malý kútik raja na Slnečnom Seychelách, potom Anse Major je pre vás tou správnou voľbou. Je to ideálne miesto na ukrytie sa od stresu a ruchu každodenného života a uvoľnenie sa v prírodných objatí. Ak ste milovníkom prírodných krás a relaxu, navštívte Anse Major a zažite dokonalú dovolenku na Seychelách.


Letenka Seychely Anse Major


Seychely sú jedno z najkrajších tropických miest na svete a pláž Anse Major je jedným z najkrajších zákutí ostrova Mahé. Pre tých, ktorí sa chcú dostať na túto pláž, existuje niekoľko možností.

Mnoho cestovateľov sa rozhodne pre letenku na Seychely, zvyčajne do hlavného mesta Victoria. Z letiska na Mahé trvá asi 30 minút jazdy taxíkom, alebo autobusom na autobusovom nádraží, aby ste došli na začiatok turistického chodníka, ktorý vedie k pláži Anse Major.

Turistický chodník je krásny a budete mať šancu obdivovať panoramickej pohľady na okolitú prírodu. Prechod zhruba trvá jednu hodinu, no dĺžku cesty môžete zmenšiť aj ostatnými dostupnými spôsobmi ako napríklad:

- Vzlet lode: Tohto variantu využívajú mnohí turisti, pretože sa tak vyhnete prechodu k pláži pešo, avšak návštevníkom zostáva kúsok krátkej prechádzky po okolí. Loď sa vydá z prístavu v Mahe a cesta trvá zhruba 20 – 30 minút. Túto možnosť vám môže ponúknuť niektorý z turistických agentúr na Seychelách.

- Vzlet helikoptérou: Táto možnosť je určená pre tých, ktorí chcú mať absolútny výhľad na Seychely a ich krásy. Let helikoptérou trvá približne 15 minút a je považovaný za jednu z najromantickejších vecí, ktoré na Seychelách môžete zažiť.

- Vzlet vodného švihadla / katamaránu: Ak hľadáte niečo významné, čo vás dostane do Anse Major, potom je táto možnosť tou správnou. Vodné švihadlo je vlastne čln pre 4 – 6 ľudí s rýchlosťou až 70 km/h, zatiaľ čo katamarán ponúka skupinové cestovanie s rýchlosťou až 20 uzlov.

Anse Major je malý kúsok raja, ktorý na vás čaká na Seychelách a kde sa môžete okúpať vo vode, ktorá záplavuje nádhernú zlatú pláž. Takže ak chcete zažiť niečo cez hranice svojho obyčajného cestovania, môže byť Anse Major na Seychelách skvelou voľbou pre vás.


Počasie Seychely Anse Major


Anse Major je jednou z najkrajších pláží na Seychelách a hladké pieskové pláže sú obklopené krásnými zelenými horami. To, čo robí Anse Major jedinečným a nezabudnuteľným miestom, je jeho klíma a počasie. V tomto článku sa pozrieme na počasie a klimatické podmienky na pláži Anse Major.

Anse Major patrí medzi najpopulárnejšie pláže na Mahé, najväčšom ostrove Seychel. Počasie na tejto pláži je typické pre tropické podnebie, ktoré sa vyznačuje vysokou vlhkosťou a vysokými teplotami po celý rok. Teploty sa pohybujú okolo 30 stupňov Celzia a v lete (od mája do septembra) by sa teplota mohla dostať až na 34 stupňov Celzia.

Anse Major je tiež pod vplyvom monzúnového vetra, ktorý sa vyskytuje dva razy do roka. Južný monzún pride v období od mája do októbra a prináša so sebou intenzívne zrážky. Naopak, severný monzún je v období od novembra do apríla, kedy sú zrážky oveľa menej pravdepodobné. V zimnom období sú aj teploty mierne chladnejšie, priemerná teplota sa pohybuje okolo 27 stupňov Celzia.

Väčšina ľudí navštívi Anse Major v období od mája do septembra, keď je teplejšie počasie a zväčša suché. Ako sme však už spomínali, práve v tomto období môže byť tiež veľa zrážok, takže sa na to treba pripraviť. Ak sa však rozhodnete navštíviť Anse Major v zimnom období, nemusíte sa obávať zrážok.

Celkovo je počasie na Anse Majorova zabezpečené ideálne podmienky na plávanie a slnenie. Najlepší čas na návštevu pláže sú obdobie sucha od mája do septembra, a aj keď je zima, pláž stále ponúka celý rok krásne prostredie.

V závislosti od vašich predstáv môžete sa rozhodnúť pre návštevu Anse Major v období sucha alebo na konci roka. V každom prípade však nezabudnite na správny dresink a opaľovacie krémy s vysokým ochranným faktorom, takže sa môžete tešiť na nezabudnuteľné zážitky túlajúc sa po najkrajších plážach na Seychelách.


Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Anse Major


Q: Ako sa dostanem na pláž Anse Major na Seychelách?
A: Je možné sa tam dostať pešo, lodou alebo taxíkom.

Q: Kedy je najlepší čas na návštevu Anse Major?
A: Najlepším časom na návštevu tejto pláže je počas suchých mesiacov, ktoré sú od mája do septembra.

Q: Je na Anse Major možné kempovať?
A: Nie, kempovanie nie je povolené na tejto pláži.

Q: Je na pláži Anse Major možné využiť lehátka a slnečníky?
A: Nie, táto pláž nie je komerčná a neponúka žiadnu infraštruktúru.

Q: Je kúpanie na Anse Major bezpečné?
A: Áno, kúpanie na tejto pláži je bezpečné, ale vždy by ste mali byť opatrní a dodržiavať bezpečnostné opatrenia.

Q: Je možné na Anse Major vidieť morské želvy?
A: Áno, je to možné, pretože tento segment pobrežia je ich obľúbeným hájiskom.

Q: Aké služby je možné nájsť na pláži Anse Major?
A: Neexistujú žiadne služby, ktoré by boli k dispozícii na tejto divokej a nekomerciálnej pláži.


Ubytovanie Seychely Anse Major


Seychelské ostrovy sú známe svojou nádhernou prírodou, plážami s bledobielym pieskom a krištáľovo čistým oceánom. Ak hľadáte ideálne miesto pre relax a oddych, potom by ste nemali prehliadnuť ubytovanie Seychely Anse Major.

Anse Major je malá zátoka, ktorá sa nachádza v severozápadnej časti Mahé - najväčšieho ostrova na Seychelách. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí hľadajú úkryt od turistických hŕbúc a chcú si užiť prírodu bez rušivých vplyvov.

Ubytovanie Seychely Anse Major ponúka pohodlné a cenovo dostupné možnosti ubytovania. Hostia majú na výber medzi malými chatkami alebo luxusnými vilami umiestnenými v nádhernom tropickom prostredí.

Ak hľadáte skutočne luxusné ubytovanie, potom si môžete vybrať medzi niekoľkými privátnymi vilami. Tieto prekrásne vilky sú vybavené moderným nábytkom a sú postavené v harmonickom súlade s okolitou prírodou. Okrem toho, každá vila má vlastnú terasu, ktorá ponúka nezabudnuteľné výhľady na more.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre menej nákladné ubytovanie, sú k dispozícii malé chatky. Tieto chatky sú vybavené všetkým potrebným zariadením a nachádzajú sa v nádherných záhradách s exotickej flórou.

Ubytovanie Seychely Anse Major je ideálne pre tých, ktorí hľadajú útočisko pre romantickú dovolenku alebo pre tých, ktorí si chcú užiť pokoj a kľud. Prístup k pláži Anse Major je z ubytovania veľmi jednoduchý. Stačí prejsť krátkou turistickou chodbou, ktorá vedie okolo mora a krásnej prírody.

Návšteva Anse Major v Seychelách by mala byť na zozname všetkých, ktorí hľadajú pokoj a kľud. Ubytovanie Seychely Anse Major je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať v nádhernom tropickom prostredí s úžasnými výhľadmi na more a okolitú prírodu. Ak sa rozhodnete navštíviť toto miesto, nezabudnite si vychutnať najsilnejšie miestne pochutiny a vychutnávať si nekonečné pláže s bledobielym pieskom.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky