Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Seychely Felicite Island

Najčastejšie otázky a odpovede Seychely Felicite Island


Q: Aké aktivity sú k dispozícii na Seychelách Felicite Island?
A: Na Seychelách Felicite Island sú k dispozícii rôzne aktivity vrátane potápania, šnorchlovania, rybolovu, plážových aktivít, prechádzok prírodou a športových aktivít ako tenis, volejbal alebo golf.

Q: Kde sa nachádza Seychely Felicite Island?
A: Seychely Felicite Island sa nachádza v Indickom oceáne a je súčasťou Seychel.

Q: Aké sú najlepšie pláže na Seychelách Felicite Island?
A: Najlepšie pláže na Seychelách Felicite Island sú La Passi Beach, Anse La Farine a Anse Marie Louise.

Q: Aké je počasie na Seychelách Felicite Island?
A: Počasie na Seychelách Felicite Island je celoročne teplé až horúce, s priemernou teplotou okolo 30 °C. Vlhkosť býva vysoká a občas môžu byť aj krátke dažde.

Q: Aké sú najlepšie hotely na Seychelách Felicite Island?
A: Seychely Felicite Island ponúkajú luxusné hotely, ako napríklad Six Senses Zil Pasyon, Sisley Spa & Resort Felicite Island, Felicite Island Resort a ďalšie.

Q: Ako sa dostať na Seychely Felicite Island?
A: Seychely Felicite Island je možné dosiahnuť iba lodou alebo helikoptérou z hlavného mesta Mahé, kde sa nachádza medzinárodné letisko.

Q: Aké sú najlepšie miesta na Seychelách Felicite Island na šnorchlovanie a potápanie?
A: Najlepšie miesta na Seychelách Felicite Island na šnorchlovanie a potápanie sú podľa miestnych obyvateľov práve u pláže Anse La Farine a okolie ostrova Coco Island.

Q: Aké sú najlepšie miesta na Seychelách Felicite Island na prechádzky prírodou?
A: Na Seychelách Felicite Island sú prechádzky priamo od hotelov po zelených častiach ostrova. Najznámejšie sú traily od hotelov: Six Senses Zil Pasyon, Sisley Spa & Resort Felicite Island ako aj Felicite Island Resort.


Dovolenka Seychely Felicite Island


Seychely sú jedným z najkrajších a najexotických miest na svete, a Felicite Island je naozaj skvostným ostrovom v tomto arhipelagu, ktorý má všetko, čo si človek môže pri dovolenke priať.

Felicite Island, ktorá sa nachádza na severozápade hlavného ostrova Mahé, je ostrovom s krásnymi bielymi plážami, turkoisovými vodami a úchvatnou prírodou. Tento ostrov je domovom mnohých druhov morských vtákov, žralokov a ryb, takže tu môžete vidieť rozmanité rastliny a živočíchy.

Felicite Island je aj miestom, kde nájdete mnoho zábavy a aktivít, ako sú jachting, potápanie, rybačka, plážový futbal, plážový volejbal, turistika a pikniky pri pobreží. Ak ste dobrodružník a máte radi adrenalinové športy, môžete si vyskúšať aj vodné lyžovanie, wakeboarding alebo paragliding.

Aj keď Felicite Island nie je veľký ostrov, s tým, čo vám ponúka, sa určite nebudete nudiť. Okrem plávanie a slnení si môžete vychutnať ambiciózne gurmánske zážitky, ktoré ponúka miestny hotel. Luxusné ubytovanie sú zariadené v tropickom štýle a ponúkajú súkromie a relaxáciu.

Okrem toho, ak hľadáte konkrétny zážitok z pobytu na Seychelách, môžete sa zaregistrovať na jednodňové alebo viacdňové výlety na okolité ostrovy a skupiny ostrovov, kde môžete pozorovať horskú zver, chodiť po procesoch kridiel, navštíviť hory a vodopády a kúpať sa v príjemnom okolí.

Celkovo, Felicite Island je miestom, kde si môžete užiť najkrajšie pláže, turistické atrakcie, cuketovanie a skvelé jedlo. Ak hľadáte zážitok, ktorý budete pamätať, odporúčame dovolenku na Seychelách na Felicite Island.


Letenka Seychely Felicite Island


Seychely sú malý, ale o to krajší ostrov v Indickom oceáne, ktorý sa pýši svojím nádherným prírodným prostredím. Napriek tomu, že Seychely nie sú veľkým turistickým odvetvím, sú stále miestom, kde mnoho turistov hľadá únik z hlučného sveta a plného každodenného ruchu.

Ak hľadáte miesto, kde sa budete môcť odpočinúť a načerpať nové sily, Seychely sú tou správnou voľbou pre vás. Medzi najkrajšie ostrovy patrí určite Felicite Island, ktorý je južne položený od ostrova Mahé.

Jeho rozloha je približne 1,13 km² a juhozápadne od neho sa nachádza ostrov La Digue, ktorý s ním súvisí cez úžinu Saint Anne. Felicite Island je miestom, kde môžete objavovať nové a úchvatné krásy a zároveň sa odpočinúť a relaxovať pri pláži.

Ak si chcete užiť Seychel, môžete si kúpiť letenku do Victorie, hlavného mesta Seychel. Odtiaľ môžete pokračovať ďalej na Malý Závislý Ostrov Felicite súkromnou jachtou alebo lodou, čo vám poskytne nádherný pohľad na okolitú krajinu.

Po príchode na Felicite Island sa budete cítiť ako v raji. Základom krásy ostrova sú morské plody, ktoré sa vyrábajú v miestnych reštauráciách, ktoré ponúkajú fantastické jedlá z miestnych ingrediencií. K dispozícii sú aj kaviarne a bary, kde sa môžete pustiť do ďalších gurmánskych zážitkov.

Takisto sa môžete venovať aj aktivitám ako plávanie, potápanie, rybolov či prechádzky po plážach a po ostrove. Ostrov je taktiež veľmi vhodný pre páry, ktorí hľadajú miesto kde si úplne oddýchnuť a obklopiť sa prírodou.

Ak hľadáte niečo netradičné a zážitkové, Seychely sú pre vás tou správnou voľbou. Navštevte Felicite Island a užite si to najlepšie, čo Seychely majú ponúknuť.


Ubytovanie Seychely Felicite Island


Ak hľadáte miesto, kde sa môžete úplne oddeliť od každodenného zhonu a relaxovať v úplnej pohode, je Felicite Island na Seychelách ideálnou voľbou pre vás. Tento ostrov je súčasťou korálkového súostrovia Inner Islands na Seychelách a je krásne miesto pre tých, ktorí hľadajú luxusné ubytovanie v prostredí tropickej prírody.

Na Felicite Island sa nachádza viacero exkluzívnych hotelov a resortov, ktoré ponúkajú rôzne možnosti ubytovania v súlade s vašimi preferenciami a potrebami. Keďže je celý ostrov chráneným prírodným rezervátom, každý hotel na Felicite Island zohľadňuje ekologické požiadavky pri svojom fungovaní a ponúka hostom luxusné hotely a bungalovy v súlade s prírodou.

Jedným z najluxusnejších ubytovacích zariadení na ostrove je Six Senses Zil Pasyon. Tento resort ponúka 30 súkromných bungalovov a apartmánov s výhľadom na more a súčasne zaručuje súkromie a kľud, ktorý si zaslúžite. Každý bungalov má súkromný bazén a terasu na opaľovanie, dokonalé pre relaxáciu a súkromnú romantiku.

Ďalším luxusným ubytovaním na Felicite Island je hotel Zil Payson, ktorý ponúka 28 súkromných vile na opačnej strane ostrova s nádherným výhľadom na oceán. Tento hotel je vhodný pre rodiny, pretože ponúka deti klub a zdobí sa modernou architektúrou v harmónii so súčasným dizajnom.

V Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa si zase pozriete bungalovy vyrobené z kovov a dreva, ktoré sú obklopené zelenou tropickou prírodou. Tento hotel ponúka tiež plážové vily a izby s výhľadom na oceán, kde si môžete užívať výhľad z vlastného súkromného bazéna alebo terasy.

A nakoniec, tam je ešte Felicité Island Resort, ktorý sa nachádza na južnom konci ostrova, s nádherným výhľadom na oceán. Tento resort ponúka 30 súkromných vil so súkromným bazénom a terasou na opaľovanie. Villas sú vyrobené z dreva a priestor je vyzdobený rôznymi typmi dreva, aby sa dosiahol kontaktný bod s prírodou. Ubytovanie však zahŕňa všetok moderný komfort a zariadenie, aby navštíviť ostrov bol luxusným zážitkom.

Ostatné zariadenia v Felicite Island sú Mali Mali Villas, Banyan Tree Resort a La Digue Island Lodge. Všetky tieto miesta ponúkajú nádherné pohľady na oceán a majú svoj vlastný štýl v interiéroch jednotlivých miest pre ubytovanie.

Keďže sa Felicite Island nachádza v chránenej prírodnej oblasti, nájdete tu aj mnoho aktivít v prírode, ako sú prechádzky, potápanie, jazda na kajaku, šnorchlovanie a ďalšie. Môžete tiež navštíviť neďaleké ostrovy a vidieť, ako vyzerá miesto, kde ubytovanie kombinuje dokonalú pohodu s luxusom v oslňujúcej krajine.

V blízkosti Felicite Island nájdete najlepšie sochy a pamiatky, ktoré robia Seychely a ďalšie krásy krajiny. Nachádza sa tu aj miniatúrny ostrov s názvom Coco Island, na ktorý sa môžete dostať z Felicite Island pre sochu Virgin Herber. Ak hľadáte niečo luxusné, práve ste našli zázrak v Seychelách. Felicité Island je to pravé miesto pre ľudí, ktorí hľadajú dokonalé miesto pre pohodlie a relaxáciu v príjemnom prostredí.


Počasie Seychely Felicite Island


Seychely Felicite Island je jedným z najkrajších miest na svete a zároveň raji pre turistov, ktorí túžia po dovolenke v karibskom štýle. Avšak, keďže ide o ostrov, počasie a klimatické podmienky sú kľúčovými faktormi, ktoré môžu ovplyvniť váš pobyt.

Felicite Island leží v Indickom oceáne a patrí medzi najmenšie ostrovy Seychel. Celý ostrov je pokrytý bujnejšou vegetáciou a miestami prekrásnymi piesočnatými plážami. Počasie na Felicite Island je celkovo vlažné a suché s miernymi variáciami v závislosti od obdobia.

Obdobie sucha

Obdobie sucha na Felicite Island trvá od mája do októbra. Počas tohto obdobia je tu minimum zrážok a teploty sa pohybujú na úrovni 27 až 29 °C. Väčšinou fúka jemný vánok, ktorý dodáva ostrovu príjemný chlad a umožňuje turistom plávať a slnenie sa na pláži počas celého dňa.

Obdobie dažďov

Obdobie dažďov na Felicite Island trvá od novembra do apríla. Počas tohto obdobia je tu vyššie množstvo zrážok a teploty sa pohybujú medzi 25 až 28 °C. Väčšinou prší iba niekoľko hodín denne a zvyšok času je slnečný. Dážď je väčšinou večerný alebo nočný a preto turistom neruší denné aktivity.

Zhrnutie

Celková klíma na Felicite Island je tropická, kde sa teploty celoročne pohybujú okolo 27 °C. Priemerné množstvo zrážok je však závislé od obdobia, kedy navštevujete ostrov. Ak hľadáte miesto, kde si užijete slnko a teplo, odporúčame cestovať na Felicite Island v období sucha, kedy tu tečie len minimálne množstvo zrážok. Ak Vás nerušia krátke dažde počas dňa, obdobie dažďov určite neodradí od návštevy a môžete sa tešiť na zelené a plodné prostredie ostrova.

S Seychely Felicite Island si určite užijete perfektnú dovolenku, ktorá Vám zostane na dlhé roky v pamäti. Pestré prírodné krásy, pláže a fantastická dovolenká Vás určite prilákajú k opakovanej návšteve.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky