Hľadáte letenku za najnižšiu cenu?

Spojené arabské emiráty The World Islands

Počasie Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty sa zaraďujú medzi najhorúcejšie miesta na svete. V lete tu teploty dosahujú až 50 stupňov Celzia, takže turistická sezóna sa odporúča prevažne v zimnom období. Máte radi tropické počasie a žijete v zime aj na čase? Potom Spojené arabské emiráty sú pre vás tou správnou voľbou.

Súostrovie World Islands, nachádzajúce sa nedaleko pobrežia Dubaja, je príkladom miesta, ktorého klíma nie je vždy ideálna na turistické aktivity. V lete sa tu môžete tešiť na stálu horúčavu, v zime zas príliš výrazné rozdiely v teplotách medzi denným a nočným časom.

Počas zimy panuje na Súostroví World Islands svieže, ale stále teplé počasie. Denne sa očakáva teplota okolo 25 až 30 stupňov Celzia, vyskytnú sa však aj dni, keď sa teplomer vyšplhá až na 35 stupňov. Mnohí turisti uprednostňujú práve túto sezónu na návštevy Dubaja, pretože teploty sú stále dostatočne vysoké na užívanie si plážových aktivít a vodného športu, ale zároveň sú znesiteľné aj počas prechádzok mestom.

Na Súostroví World Islands počas zimy zažijete krásny, slnečný deň s jasnou oblohou a veľmi miernym vetrom. Pre mnohých turistov to môže byť veľmi príjemné počasie, a tak si užijete plnohodnotnú dovolenku, kde sa nemusíte trápiť zbytočne vysokou horúčavou alebo vlhkosťou. Navyše máte možnosť ochutnať lahodné miestne špeciality a vyskúšať si rôzne miestne zvyky.

Na druhej strane, v lete na Súostroví World Islands dosahujú teploty až 50 stupňov Celzia, a tak sa mnohí turisti radšej vyhýbajú navštevovaniu tohto miesta počas tejto sezóny. Napriek tomu, ak ste zvyknutí na horúčavu, prípadne plávete priamo v oceáne, môže byť sezóna plná zážitkov, ktoré vám súostrovie ponúka.

Celkovo je počasie v Spojených arabských emirátoch dosť extrémne, no na Súostroví World Islands sa vo všeobecnosti nedá hovoriť o extrémne negatívnych klimatických podmienkach. Preto ak túžite po zimnej dovolenke s celoročne teplým počasím, je tento ostrovný raj v Spojených arabských emirátoch skutočne ideálnym miestom pre vás.


Dovolenka Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty (SAE) je obdivovanou destináciou pre milovníkov cestovania. Krajina s exotickým klimatickým podnebím, modernou infraštruktúrou a bohatou kultúrou ponúka turistom množstvo možností na relaxáciu a zároveň aktívny dovolenkový program. Jedným z najkrajších a zaujímavých miest na návštevu sú The World Islands.

The World Islands sú súostrovím umiestneným v Perskom zálive, v tesnej blízkosti Dubaja. Každý ostrov je vytvorený umelým napustením piesku a nachádza sa na mieste, ktoré zodpovedá zemepisnému umiestneniu rôznych krajín sveta. The World Islands sú obklopené tyrkysovou vodou, ktorá zlepšuje atmosféru luxusu a zároveň príjemne osvieži počas horúcich dní.

Dovolenka na The World Islands from SAE je dobrodružstvo na celej čiare. Turisti môžu stráviť svoj čas objavovaním krás zálivov, voľným potápaním alebo ochutnávaním autentického arabského jedla v miestnych reštauráciách. Cestovatelia môžu okúsiť aj lunárny plán a úžasný vrcholok dovolenky bude skutočnosť milovníkov hviezd, ktorí si užijú nielen jasnú oblohu, ale aj vesmírne lôžo. Pre romanticky založených turistov sú k dispozícii aj jachty s posádkou, na ktorých si môžu naplánovať romantický výlet po mori.

The World Islands sú osadené vo vzdialenosti len 4 km od centrálnej časti Dubaja, takže turisti môžu túlavým spôsobom objavovať jeho asijské a európske expozície kultúry, alebo sa konečne odreagovať v nákupných centrách, ktoré ponúkajú množstvo obchodov značkových značiek, predajní suvenírov a tradičnej arabskej kuchyne.

Celkovo možno povedať, že The World Islands sú jedným z najkrajších a najromantickejších miest na svete. Táto destinácia dokáže spojiť krásne moria so zaujímavou históriou, navštíviť krásnu a čistú morskú vodu a tiež ochutnať pravé arabské jedlo. The World Islands sú absolútne prvoradou voľbou pre každého, kto hľadá exotickú dovolenku s prvkom luxusu a kultúry.


Ubytovanie Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty majú množstvo nádherných miest, ktoré stredne a vyššie zamestnaní môžu navštíviť a užiť si luxusné a exkluzívne dovolenky. Jedným z nich je aj projekt The World Islands. Tento projekt spočíva v tom, že na umelo vybudovaných ostrovoch, ktoré sú v tvare sveta, sa nachádza luxusné ubytovanie pre turistov.

Každý z ostrovov predstavuje iný štát sveta a na každom z nich sa nachádza hotel, ktorý je vyzdobený národnými symbolmi a tradičnými dekoráciami. Všetky hotely sú luxusne zariadené a ponúkajú najvyššie možné štandardy ubytovania.

Jedným z najpopulárnejších hotelov, ktorý sa nachádza na The World Islands, je Burj Al Arab. Tento hotel má jednu z najvyšších budov na svete a ponúka nádherný výhľad na okolitý svet. Hostia sa môžu tešiť z exkluzívnych bazénov, reštaurácií s hviezdičkami Michelin a wellness centra, ktoré ponúka tie najlepšie služby.

Ďalším hotelom, ktorý stojí za zmienku, je Palm Jumeirah . Tento hotel ponúka nádherný výhľad na Palm Jumeirah a množstvo aktivít, vrátane plážových športov, spa, tradičnej kaviarne a exkluzívneho bazéna.

Ak hľadáte niečo skutočne výnimočné, potom by ste mali navštíviť aj hotel Zaya Nurai Island . Tento hotel sa nachádza na ostrove Nurai a ponúka jednoduchú krásu, ktorá je zameraná na vyváženosť a harmóniu. Hostia sa môžu tešiť na oddych v súkromí, exkluzívne pláže a kúperi, a spa, ktoré ponúka jedinečné procedúry.

Ďalšou obľúbenou voľbou je hotel St. Regis Saadiyat Island . Tento hotel je dokonalým miestom pre tých, ktorí hľadajú dokonalý relaxačný pobyt. Hostia sa môžu tešiť na golf, bazény, spa a exkluzívne reštaurácie.

Celkovo, The World Islands sú skutočne výnimočným miestom pre tých, ktorí hľadajú luxusné a exkluzívne ubytovanie v Spojených arabských emirátoch. S množstvom špičkových hotelov na umelo vybudovaných ostrovoch, hostia si môžu užiť okolitý svet z pohodlia svojho hotelu. Ak hľadáte skutočne dokonalú dovolenku, potom by typ ubytovania na The World Islands určite mal byť na vašom zozname.


Letenka Spojené arabské emiráty The World Islands


Spojené arabské emiráty sú jedným z najvyhľadávanejších turistických miest vo svete. Milióny turistov z celého sveta prichádzajú každý rok, aby si užili krásy tejto krajiny. Jedným z najpopulárnejších miest v Spojených arabských emirátoch sú The World Islands.

To sú umelé ostrovy, ktoré boli postavené v tvare mapy sveta. Tento projekt bol vytvorený v roku 2003 a jeho cieľom bolo vytvoriť luxusné letovisko, ktoré by privítalo turistov z celého sveta. Každý z ostrovov predstavuje určitú časť sveta a má svoje vlastné jedinečné charakteristiky.

Ako sa tam dostať?

Existuje mnoho spôsobov, ako sa dostať na ostrovy The World Islands. Najjednoduchšou možnosťou je let. Pre cestujúcich, ktorí prichádzajú zo zahraničia, existujú priame lety do Dubaja. Z medzinárodného letiska v Dubaji si návštevníci môžu prenajať auto alebo využiť taxi služby, aby sa dostali do prístavu. Tam špeciálne trajekty a člny čakajú na návštevníkov, aby ich prepravili na ostrovy The World Islands.

Čo navštíviť na ostrovoch The World Islands?

Mnoho turistov prichádza na ostrovy The World Islands, aby si užili nekonečné pláže, jemný piesok a krásne more. Existuje mnoho aktivít, ktoré si môžete vyskúšať, ako napríklad šnorchlovanie, potápanie, rybolov a kajakovanie. Okrem toho poskytuje táto oblasť aj množstvo možností pre adrenalinové zážitky, napríklad vodné športy.

Ak sa chcete viac oboznámiť s kultúrou Spojených arabských emirátov, môžete navštíviť niektoré z miestnych trhov alebo nákupných centier v Dubaji. V týchto miestach si môžete zakúpiť tradičné suveníry, jedlá a ďalšie miestne produkty, ktoré vás určite potešia.

Ako zakúpiť letenky do Spojených arabských emirátov na ostrovy The World Islands?

Ak chcete navštíviť ostrovy The World Islands, musíte si najprv zakúpiť letenky do Spojených arabských emirátov. Existuje mnoho letov, ktoré ponúkajú služby do tejto oblasti. Pre skvelé ponuky a zľavy môžete navštíviť rôzne webové stránky, ktoré ponúkajú letenky do celej oblasti. Niektoré z najväčších cestovných kancelárií, ktoré ponúkajú letenky do Spojených arabských emirátov, sú napríklad Emirates, Etihad Airways a Qatar Airways.

Celkovo, návšteva ostrovov The World Islands v Spojených arabských emirátoch ponúka zábavu a nezabudnuteľné zážitky pre každého. Pre svoju plánovanú návštevu nezabudnite zakúpiť letenky vopred a užite si krásu tejto krajiny, ktorá je známa svojou pohostinnosťou a jedinečným šarmom.


Najčastejšie otázky a odpovede Spojené arabské emiráty The World Islands


Otázky:

1. Čo sú The World Islands?
2. Kde sa nachádzajú The World Islands?
3. Sú The World Islands obývané?
4. Koľko ostrovov tvorí The World Islands?
5. Je možné navštíviť The World Islands?

Odpovede:

1. The World Islands sú skupina malebných ostrovov vo forme mapy sveta, ktoré boli vytvorené na umelom ostrove v Dubaji.
2. Nachádzajú sa v Perzskom zálive, približne 4 km od pobrežia Dubaja v Spojených arabských emirátoch.
3. V súčasnosti sú iba niektoré ostrovy obývané, väčšinou len pre rekreáciu a súkromné účely.
4. The World Islands tvoria 300 ostrovov.
5. Nie je možné navštíviť celý súbor ostrovov, keďže niektoré z nich sú súkromné a neprístupné pre verejnosť, ale niektoré z nich sú otvorené pre turistov a návštevníkov.


97% našich klientov odporúča naše služby

Najrozsiahlejšia online selekcia leteniek

Záruka za najlepšiu cenu

Lacné lety za super ceny

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Preskúmať letenky